Parfumerie Douglas je nově i v Nitře

Parfumerie Douglas je nově i v Nitře

Parfumerie Douglas slavnostně otevřela v pátek 13. května novou pobočku v Nitře, prodejna o rozloze 205 m2 se nachází v obchodním centru Mlyny v nitranském Starém městě. Celkem jde o již 11. pobočku společnosti Douglas na Slovensku.

Kamenné prodejny jsou pro parfumerii Douglas jedním z nejpodstatnějších prvků, jak se přiblížit svým zákazníkům. Přímo na pobočce Douglas zákazníkům poskytuje řadu profesionálních služeb. Během návštěvy prodejny zákazníkům s výběrem pomůže odborně proškolený personál, před nákupem je možné si zboží na místě vyzkoušet. K dispozici je i profesionální make-up artist, který zákazníky profesionálně nalíčí a pomůže jim vybrat ty správné produkty. Parfumerie se také pyšní bohatým portfoliem značek, některé z nich jsou zároveň dostupné pouze exkluzivně v síti Douglas. Prodejen společnosti Douglas je dnes v Česku a na Slovensku již celkem 30.

„Otevření nové pobočky na Slovensku bylo jedním z našich dlouhodobých cílů. Síť prodejen budujeme, abychom kvalitu, na které si Douglas zakládá, mohli poskytnout co největšímu množství našich zákazníků. Do portfolia našich služeb patří například beauty konzultace nebo originální balení, do kterých nákup našim zákazníkům balíme. Zážitek z osobní návštěvy prodejny lze do on-line prostředí převést jen z části, i do budoucna proto plánujeme další expanzi,“ říká Michal Kocman, Managing Director Parfumerií Douglas CZ&SK.

Kromě pobočky v nitranském OC Mlyny se na Slovensku prodejny parfumerie Douglas nachází i v Bratislavě, Košicích, Prešově, Trnavě a Banské Bystrici. Na český trh vstoupila původem německá parfumerie roku 2004, na slovenský trh o 13 let později.

Zdroj informací

Parfumerie DOUGLAS, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

13. června 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1963 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál