ESET představuje novou nabídku produktů pro Telco a ISP

ESET představuje novou nabídku produktů pro Telco a ISP

Společnost ESET přináší novou nabídku produktů pro segment poskytovatelů telekomunikačních a internetových služeb (Telco a ISP) s cílem poskytnout spotřebitelům moderní a kvalitní ochranu proti hrozbám na internetu. Podle telemetrie společnosti ESET počet kybernetických útoků narůstá, přičemž jednou z oblastí, kde analýzy prokazují dlouhodobý nárůst, jsou útoky na chytré telefony. Společnost ESET se rozhodla využít své technologie na vytvoření specifických řešení pro tato odvětví, která pomohou bojovat proti kybernetickým hrozbám, kterým čelí uživatelé chytrých telefonů a dalších IoT zařízení v pevných a mobilních sítích.

„Představte si internetové zabezpečení, které získáte jedním kliknutím. Ve společnosti ESET neustále vyvíjíme produkty s ohledem na naše zákazníky. Naše nabídka ESET NetProtect představuje jednoduché a elegantní řešení nejen pro lídry v oblasti poskytování telekomunikačních a internetových služeb, ale také pro spotřebitele, kteří jsou skutečnými koncovými uživateli našich produktů,“ říká Mária Trnková, viceprezidentka spotřebitelského a IoT segmentu společnosti ESET. „Sebe i naše řešení vnímáme jako strážce pokroku, který umožňují digitální technologie. Naším cílem je poskytovat účinné digitální zabezpečení, které chrání uživatele vždy a za každých okolností.“

Nové produkty ESET NetProtect

Nová nabídka zahrnuje řešení ESET NetProtect for Mobile a ESET NetProtect for Mobile Advanced pro mobilní sítě, a ESET NetProtect for Home Advanced pro pevnou síť. Chrání zařízení zákazníků připojená k pevným nebo mobilním sítím poskytovatelů telekomunikačních a internetových služeb před škodlivými webovými doménami nebo kategoriemi domén, například před malwarem, phishingem a potenciálně nechtěným obsahem.

Portál na správu umožňuje koncovým uživatelům spravovat nastavení produktu ESET NetProtect na připojených zařízeních včetně seznamu povolených a blokovaných domén a nabízí zprávy o úrovni zabezpečení. Ty poskytují uživatelům přehled o tom, jak ESET chrání jejich zařízení, včetně souhrnných informací o zjištěných hrozbách, blokovaných webových stránkách a podobně.

S řešením ESET NetProtect Advanced (ať už pro pevnou, anebo mobilní síť) mají rodiče plnou kontrolu nad bezpečností svých dětí prostřednictvím filtrování webového obsahu.

Snadná integrace i lokální podpora

Díky jednoduché integraci do síťových služeb telekomunikačních a internetových operátorů a existujícímu aktivačnímu procesu nevyžadují řešení ESET NetProtect, která jsou kompatibilní s operačními systémy Android a iOS, instalaci softwaru na zařízeních koncových uživatelů. Řešení poskytuje důvěryhodný internetový operátor formou aktivace služby jediným kliknutím, přičemž automaticky chrání každé připojené zařízení.

Ochranu přizpůsobenou potřebám zákazníků zajišťuje široká lokální podpora pro zákazníky a partnery spolu s komplexním bezpečnostním řešením, které je o krok napřed před online hrozbami díky tomu, že společnost ESET má jako první přístup k jedinečnému souboru různých druhů malwaru zachycených a shromážděných v celosvětové síti výzkumných a vývojových center, včetně tří českých výzkumných poboček v Praze, Brně a Jablonci nad Nisou.

Zdroj informací

ESET, spol. s r.o. a NejBusiness.cz

Datum

12. června 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.8198 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál