GoodAccess míří do evropského finále startupů a utká se o 500 000 USD

GoodAccess míří do evropského finále startupů a utká se o 500 000 USD

Z celkem 10 nejlepších startupů v České republice zabodovala ústecká firma GoodAccess. Vyhrála soutěž Ynovate StartUp Challenge a postoupila do evropského finále EU Startup Champions League, které proběhne 11. října 2022. Na výherce v této soutěži čeká 500 000 USD!

Ústecký startup GoodAccess na sebe nedávno upozornil celosvětově ojedinělým přístupem k VPN v cloudu, kterou nabízí zdarma a bez sběru dat. Prošel si mentoringovým programem Ynovate od ICUK a získal také investici od fondu Nation1. To vše jen dokazuje, jaký tah na branku má tým okolo Michal Čížka (spoluzakladatel firmy), který cenu přezval.

„Celý tým z GoodAccess si to zaslouží, a ještě jednou jim gratuluji. Ta konkurence byla obrovská a jen uspět zde už je ohromný úspěch! Myslím, že se nám tu v Ústí rýsuje skutečný startup s obrovským potenciálem,“ komentuje hned po vyhlášení Pavel Kováč, manažer mentorského programu Ynovate.

“Jdeme ve stopách Avastu a tvoříme skutečně globální produkt v odvětví IT bezpečnosti. Máme na to technologii i tým úžasných lidí, kteří se v GoodAccess sešli. Chtěl bych poděkovat nejen porotě, ale inovačním centrům ICUK a JIC, která vytváří skvělé podhoubí pro růst firem budoucnosti. První místo v Ynovate StartUp Challenge beru jako další potvrzení, že jdeme správným směrem,” říká Michal Čížek, CEO společnosti GoodAccess.

Soutěž Ynovate StartUp Challenge běží pod taktovkou expertního programu Ynovate, jehož součástí jsou organizace jako Lipo.Ink, Jihomoravské inovační centrum (JIC), Technologické inovační centrum (TIC), Středočeské inovační centrum (SIC), Moravskoslezské inovační centrum (MSIC), Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK), RRA Plzeňského kraje a Inovační centrum Olomouckého kraje (ICOK).

Zdroj informací

GoodAccess s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

1. června 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2626 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál