Audi zařazuje do nabídky Apple Music pro širokou škálu svých modelů

Audi zařazuje do nabídky Apple Music pro širokou škálu svých modelů

Audi integruje Apple Music, prémiovou službu pro přehrávání hudby na základě předplatného, přímo do vybraných modelů. Díky zařazení služby Apple Music do informačního a zábavního systému mají uživatelé možnost přímého a intuitivního přístupu ke svému předplatnému prostřednictvím displeje MMI (Multi-Media Interface) a datového připojení vozidla k internetu. Tato dokonalá integrace umožňuje předplatitelům služby Apple Music vyhledávat oblíbenou hudbu a objevovat hudební novinky.

Nová integrace služby Apple Music poskytuje zákazníkům přístup k jejich osobnímu účtu Apple Music přímo z informačního a zábavního systému Audi bez nutnosti používat Bluetooth nebo USB. Předplatitelé služby Apple Music mají po propojení svého aktivního předplatného s vozidlem přístup ke kompletnímu katalogu 90 milionů skladeb a desítek tisíc seznamů skladeb včetně stovek nově prezentovaných seznamů skladeb pro různé nálady a aktivity, individualizovaných mixů a žánrových stanic – a to vše bez reklam.

„Integrace služby Apple Music do informačního a zábavního systému Audi je dalším krokem ve spolupráci značek Audi a Apple,“ řekl Christiane Zorn, vedoucí produktového marketingu ve společnosti Audi. „Pro naše zákazníky to znamená, že jim nabízíme přímý přístup k jejich vlastnímu individualizovanému potěšení z poslechu. Tak si představujeme prémiové digitální zážitky uvnitř našich vozů. Ve společnosti Audi systematicky rozšiřujeme digitalizaci automobilu a jsme přesvědčeni o tom, že se interiér v rámci dalšího vývoje postupně změní v třetí životní prostor.“

Bezdrátové aktualizace OTA (Over-the-Air) jsou k dispozici i pro již provozovaná vozidla

Integrace Apple Music bude součástí téměř všech vozů Audi v Evropě, Severní Americe a Japonsku od modelového roku 2022. Integrace bude komfortně dodána i do již provozovaných vozidel, a to prostřednictvím automatické bezdrátové aktualizace (OTA).

Zákazníci si aktivují Apple Music pouhým otevřením aplikace v informačním a zábavním systému jejich vozu Audi. Poté postupují podle pokynů na displeji a přihlásí se pomocí Apple ID, které používají pro Apple Music. Proces nastavení dokončí jednoduchým zadáním ověřovacího kódu, který jim byl zaslán na jejich telefonní číslo. Majitelům vozů Audi v Evropě jsou náklady na bezdrátové datové spojení při streamování hudby komfortně vyúčtovány prostřednictvím datového balíčku nabízeného společností Cubic-Telekom. První tři gigabyty jsou zdarma. Vozidla Audi podporují také Apple CarPlay. Řidiči mohou připojit svůj iPhone k vozu bezdrátově (nebo prostřednictvím USB) a dostávat optimalizované navigační pokyny zohledňující stav dopravy, telefonovat, odesílat a přijímat zprávy či poslouchat hudbu jednoduchým poklepáním na dotykový displej nebo hlasovým ovládáním Siri.

Apple Music promění vozy Audi v koncertní sál na kolech

Díky integraci služby Apple Music se vůz promění nejen v centrum streamované zábavy, ale také v koncertní sál na kolech díky sofistikované konstrukci audiosystému. Cestující přitom mají pocit, jako by seděli v centru všeho dění. Audi totiž přizpůsobuje audiosystémy akustickým vlastnostem každého modelu a procesor pro zpracování digitálního signálu zajišťuje skvěle vyvážený zvuk. Řídicí jednotka může například signály pro jednotlivé reproduktory časově posouvat, aby se zvukové vlny dostaly k uším posluchače současně. Zvukový design jde dokonce ještě dál a vytváří vrcholné akustické zážitky. Vývojáři zvuku ve službách společnosti Audi vytvářejí optimalizací frekvenční odezvy typický zvuk Audi. Audi v tomto kontextu již mnoho let spolupracuje se společností Bang & Olufsen. V rámci plodné spolupráce byly vyvinuty opravdu výjimečné audiosystémy, jakým je například prémiový audiosystém B&O s prostorovým zvukem v modelu Audi e-tron GT. Ohromující zážitky z poslechu v něm zajišťuje soustava 16 reproduktorů včetně reproduktorů pro 3D zvuk, centrálního reproduktoru a subwooferu.

Zdroj informací

Porsche Česká republika s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

24. května 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.0297 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál