AAA AUTO pokračuje v expanzi v Polsku, otevře nové pobočky Gdaňsk a Řešov

AAA AUTO pokračuje v expanzi v Polsku, otevře nové pobočky Gdaňsk a Řešov

Síť AAA AUTO otevře dvě nová autocentra v Gdaňsku a Řešově v Polsku a počet poboček AURES Holdings se díky tomu přiblíží šedesáti. AURES Holdings tak pokračuje v expanzi, v rámci které rozšiřuje zejména pobočkovou síť AAA AUTO a Driverama. V současné době má síť v Polsku 13 poboček s celkovou nabídkou přibližně 4000 ojetých vozů.

Nové autocentrum v Gdaňsku otevře AAA AUTO na začátku příštího týdne. Činnost zahájí výkupem vozů, samotný prodej bude následovat za dva až tři týdny. Do budoucna pobočka nabídne k prodeji až 350 aut. Pobočka na celkové ploše 7800 m² a s více než 400 m² kanceláří postupně zaměstná až třicet pracovníků. Nové autocentrum je připraveno k otevření na adrese Grunwaldzka 256, jedná se o bývalé dealerství vozů značky Subaru. „Je to naše první pobočka zcela na severu Polska, která pro nás znamená oslovení naprosto nového spektra zákazníků,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, která síť AAA AUTO provozuje.

Počátkem dubna AAA AUTO otevře také pobočku v Řešově na jihovýchodě země. V prvním měsíci se pobočka rovněž zaměří na výkup vozů a přípravu prodejní plochy tak, aby mohla v co nejkratším termínu zahájit také prodej. „Během léta pak dojde k rozšíření prodejních prostor, k finálním úpravám a rozšíření nabídky vozů až na 300 vozidel,“ uvedla Karolína Topolová. Pobočka v Řešově má k dispozici plochu 8000 m² a 400 m² kanceláří a bude sídlit vedle prodejny Makro na adrese Aleja Armii Krajowej 92. Stejně jako pobočka v Gdaňsku zaměstná až 30 lidí. „Pobočka se nachází na důležité spojnici Polska s ukrajinským Kyjevem, takže jde o velmi strategickou polohu na jihovýchodě země, navíc i poblíž hranic se Slovenskem, kde se nachází dalších našich 12 autocenter,“ dodala Topolová.

Díky otevření dvou nových autocenter celková nabídka AAA AUTO v Polsku překoná 4500 vozů a celkově se v rámci střední Evropy zvýší na necelých 15 000 aut. Do Polska také v posledních měsících míří vykoupené vozy z Německa a Nizozemska, kde firma pod značkou Driverama vykupuje vozidla zcela v on-line režimu. Tyto pečlivě vybrané a zkontrolované vozy poté míří na domovské trhy skupiny AURES Holdings do Česka, Polska a na Slovensko.

„Aby tato vozidla byla pro naše klienty z hlediska snadnosti nákupu atraktivní, připravujeme také importní centrum nedaleko města Wroclaw, které bude sloužit k přípravě ještě většího počtu vozů nejen ze západních zemí, ale také z Česka. Auta budou zaregistrována v Polsku a klient bude moci každým z těchto vozů odjet okamžitě a samozřejmě i na tato vozidla bude firma poskytovat možnost výhodného nákupu na splátky,“ uzavřela Topolová. Úvěr je v AAA AUTO možné získat rovnou v den koupě, bez akontace a s dobou splácení až 120 měsíců.

Zdroj informací

AAA AUTO s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

24. února 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.048 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál