Magický ROK DVOJKY startuje

Magický ROK DVOJKY startuje

Číslo 2 nese velkou symboliku. Znamená spolupráci, štěstí, lásku, klid, vytrvalost, růst a pozitivní energii. Praha 2 má dvojku v názvu, a proto bude rok 2022 oslavou místa, kde žijeme. Celý rok tak bude probíhat seriál akcí Rok Dvojky. Slavností zahájení proběhne v magickém termínu v úterý 22. 2. 2022 ve 12:22 na náměstí Míru a celou akci zahájí starostka Prahy 2 Alexandra Udženija. Těšit se můžete na vernisáž výstavy Dvojka pro každého. Na 12 venkovních panelech uvidíte, jak se v Praze 2 žije a co je v plánu do budoucna. Součástí vernisáže bude i představení samotného projektu, jeho loga a také seznámení veřejnosti s plánem akcí pro letošní rok.

Další doprovodná akce v rámci zahájení Roku Dvojky se přesune do historických prostor Novoměstské radnice, kde proběhne slavnostní ceremoniál k udělení titulů čestným občanům Prahy 2.

Večer ve 20:00 jste srdečně zváni na premiéru filmu o Dvojce, který se natáčel v průběhu celého roku. Promítat se bude na velkoplošnou obrazovku na náměstí Míru před kostelem sv. Ludmily.

Zdroj informací

Městská část Praha 2 a NejBusiness.cz

Datum

18. února 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1634 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál