Acomware je prémiovým partnerem Google

Acomware je prémiovým partnerem Google

Česká digitální agentura Acomware se i v dalším roce pyšní odznakem Premier partner. Společnost Google tento měsíc vybírala a oceňovala nejúspěšnější partnerské agentury ve všech zemích světa, a v rámci České republiky patří ke 3 % oceněných právě Acomware. Tímto partnerstvím agentura mimo jiné získává exkluzivní přístup k datům o uživatelích z celého světa a klientům nabídne nové odborné znalosti. Kromě zkvalitnění služeb pro stávající klienty se Acomware také plánuje více zaměřit na zahraniční trh.

Program Google Partners s letošním rokem rozšířil nabídku výhod a služeb pro prémiové partnery z řad reklamních agentur a třetích stran, které spravují účty Google Ads jménem jiných značek nebo firem. Jeho cílem je posílit postavení společností tím, že jim poskytne inovativní nástroje, zdroje a podporu, s nimiž dokážou pomáhat klientům uspět a růst v online prostředí.

Právě kvůli těmto benefitům byl letošní výběr partnerů přísný a na vybrané společnosti kladl vysoké požadavky. „Podmínek pro získání prémiového partnerství bylo hned několik. Museli jsme mimo jiné dosáhnout stanoveného meziročního růstu v Google Ads u nových klientů, prokázat schopnost udržet stávající klientelu nebo například optimálně investovat do produktového mixu,“ konstatuje Head of Consulting Acomware Dušan Smoljak. Firmě podle něj pomohla rovněž obhajoba důležitého tendru a navázání nových spoluprací s velkými klienty.

Podle týmu Google Ads byly letos mezi partnery vybrány společnosti, které vynikají rozvojem své odborné znalosti ve službách a podporou svých klientů v růstu. „Gratulujeme našim prémiovým partnerům, že se dostali mezi tři procenta nejúspěšnějších agentur s odznakem Google Partner v České republice, a těšíme se, že je budeme moci podporovat v úsilí pomáhat zákazníkům uspět online,“ říká Senior Director Google Ads Marketing Davang Shah.

Acomware se dlouhodobě soustřeďuje na nastavování komplexního online marketingu od sociálních sítí přes přípravu retenčních strategií až po video tvorbu na míru klientům tak, aby si jejich služby a produkty našly ty správné cílové zákazníky. „Díky prémiové spolupráci s Google máme nyní přístupy k exkluzivním datům mezi prvními na trhu, prémiový support pro naše VIP klienty a navíc se můžeme účastnit odborných diskuzí s experty na vývoj a prodej produktů, což ještě zvedne expertízu našich specialistů,“ upozorňuje CEO Acomware David Vurma.

Díky programu si tak podle něj Acomware i nadále udrží pozici špičkového odborníka v oblasti Google produktů, což bude mít pozitivní dopad na nové i stávající klienty. „Exportní program, který je součástí partnerství, nám navíc umožní věnovat se zlepšování výsledků klientů na zahraničních trzích,“ dodává Vurma.

Zdroj informací

ACOMWARE s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

16. února 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.106 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál