Logistiku legendární Jizerské 50 zajišťuje již potřinácté DB Schenker

Logistiku legendární Jizerské 50 zajišťuje již potřinácté DB Schenker

Od pátku 11. 2. do neděle 13.2. se v Bedřichově setkají příznivci běžeckého lyžování z celé republiky i ze zahraničí, aby poměřili své síly na Jizerské 50. Logistickým partnerem je již třináctou sezónu společnost DB Schenker, která rovněž zajišťuje logistiku pro zázemí celé série závodů SkiTour. Na její zkušenosti spoléhají i sportovci při Mistrovstvích světa či Olympijských hrách.

„Závod s časem a co největší rychlostí je naše každodenní praxe a snad i proto máme jako firma ke sportu velmi blízko. Je nám ctí, že se můžeme podílet na přípravách prestižních sportovních událostí tím, co umíme nejlépe, a sice spolehlivou logistikou,“ říká ředitel společnosti DB Schenker Tomáš Holomoucký, který se i s kolegy závodu pravidelně účastní.

Logistické přípravy na víkend Jizerské 50 začínají již mnoho týdnů předem. Například startovní čísla se vozí až z Itálie, skleněné medaile se vyzvedávají v Poděbradech, většina produkčního materiálu se pak nakládá v pražském skladu organizátora, agentury Raul. Desítku tun materiálu tvoří kromě zmíněného také zábrany, nafukovací brány a balíčky pro závodníky, které tvoří například energetické sušenky a nápoje, spolu s propagačními materiály partnerů.

DB Schenker má vlastní Oddělení sportovní logistiky, které čerpá z bohatých zkušeností s logistikou sportovních akcí. Zatímco u série SkiTour zajišťuje především přepravy produkčního materiálu, v jiných případech má svěřenu přepravu televizní techniky nebo sportovního vybavení. Řidiči DB Schenker s tahačem v národních barvách vozí servisní návěs Českého svazu biatlonu na závody Světového poháru.

Zdroj informací

DB Schenker a NejBusiness.cz

Datum

10. února 2022

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1704 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál