První metodický den veřejného zadávání v novém roce se uskuteční už na konci února

První metodický den veřejného zadávání v novém roce se uskuteční už na konci února

I v roce 2022 pokračuje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže v pořádání metodických dnů veřejného zadávání, které jsou určeny zejména zadavatelům, dodavatelům a odborné veřejnosti zajímající se o problematiku veřejných zakázek.

První metodický den nového roku a celkově již šestý se uskuteční formou online videopřenosu, a to dne 24. února 2022. V jeho rámci budou prezentována vybraná rozhodnutí Úřadu a související soudní judikatura k vybraným tématům. Cílem je jednak poukázat na aktuální vývoj rozhodovací praxe a jednak poodhalit úvahy, které stojí za jednotlivými závěry daných rozhodnutí Úřadu.

Přednášející, kteří budou tentokrát z řad Odboru druhostupňového rozhodování ÚOHS, se budou zabývat následujícími tématy z rozhodovací praxe Úřadu:

nastavení a prokázání technické kvalifikace dle § 79 odst. 2 písm. a) a b) zejména s ohledem na zásadu transparentnosti, institut mimořádně nízké nabídkové ceny, příklady týkající se otázky, zda smlouva představuje veřejnou zakázku či koncesi, nákupy akcií.

Na online přenos se můžete zaregistrovat zde.

Zdroj informací

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže a NejBusiness.cz

Datum

7. února 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1747 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál