PR.Konektor přivítal nového klienta

PR.Konektor přivítal nového klienta

PR.Konektor přivítal nového klienta. Po tříměsíčním zkušebním období zajišťuje od prosince kompletní PR služby pro největší online autosalon Autonaklik, který nabízí přes 80 % skladových vozů v České republice.

„Jsme jednak technologická platforma s precizní analytikou, ale také největší online autosalon s komplexní znalostí trhu. Disponujeme proto expertním vhledem do problematiky prodeje automobilů v České republice. Tuto pozici bychom rádi budovali i u široké veřejnosti, a právě s tím nám pomáhá PR.Konektor,“ okomentoval spolupráci Ondřej Žilka, zakladatel Autonaklik.

Agentura bude pro společnost zajišťovat veškerou mediální komunikaci od přípravy proaktivních témat až po kontextově reaktivní komunikaci k aktuálnímu dění s využitím know-how Autonaklik.

„Pro komunikaci v automobilovém sektoru je klíčová včasná reakce na vývoj trhu, který je v poslední době velmi turbulentní. Autonaklik má velký přehled o aktuálním dění a také data, která mají v mediálním prostoru velkou přidanou hodnotu. Díky tomu také můžeme komunikovat různorodá témata a zaujmout nejen ekonomická a oborová média, ale i média lifestylová,“ doplnil Josef Holík z PR.Konektoru.

Autonaklik.cz je česká technologická platforma a zároveň největší online autosalon skladových vozů v Česku. Pro dealery automobilů funguje jako lead manager. Za pomoci nejnovějších technologií, datové analytiky a efektivního online marketingu hledá pro dříve konzervativní odvětví nové distribuční cesty. Na podzim 2021 platforma zároveň spustila novou funkci pro výkup vozů. Zákazník v internetové aplikaci zadá parametry svého automobilu a následně získá nabídky na výkup od stovek prodejců a své vozidlo tak může prodat díky této formě online aukce za nejvyšší nabídku.

Zdroj informací

PR.Konektor s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

7. února 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2179 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál