S mBank si nově udržíte přehled o platbách za předplatné

S mBank si nově udržíte přehled o platbách za předplatné

mBank opět vychází vstříc svým klientům a do mobilní aplikace a internetového bankovnictví přidala další užitečnou funkcionalitu. Klienti mají nově možnost vyfiltrovat si v historii transakcí výdaje za všechny předplacené služby či zobrazit budoucí platby v rámci předplatného. Data mBank totiž potvrzují, že zájem o předplacené služby v Česku roste. Celková suma transakcí za předplatné se zvýšila z 968 milionů korun v roce 2020 na skoro 1,9 miliardy korun v roce 2021, což představuje nárůst až o 91 %. Počet takových transakcí meziročně stoupl o 39 % a počet klientů mBank, kteří předplacené služby využívají, se navýšil o 16 %. Klienti mBank nyní budou mít ještě lepší přehled o platbách a správa jejich financí bude ještě jednoduší.

Předplatit si streamovací službu nebo hudební aplikaci je v dnešní době otázka několika kliknutí. Při více aktivních předplatných je ovšem velmi jednoduché ztratit přehled o jednotlivých platbách.

„S přibývající nabídkou předplatitelských služeb v on-line prostředí roste i počet lidí, kteří je využívají. V mBank si ale uvědomujeme, že při souběhu několika předplatných naráz je snadné ztratit přehled o tom, které služby jsou dále aktivní a které ne. Platba v řádu nízkých stovek korun se totiž může v celkovém přehledu transakcí velmi jednoduše ztratit. Může se tedy stát, že klienti platí několik měsíců zbytečně za něco, co již nepoužívají, protože zapomněli, že mají stále aktivní předplatné. Díky vychytávce, kterou jsme přidali do naší mobilní aplikace a internetového bankovnictví, si klienti mohou kdykoliv ověřit, kdy, kolik a za jaké služby platí,“ říká Michal Staněk, produktový manažer platebních karet mBank.

Jak na to?

Filtr předplatného je už nyní dostupný pro všechny klienty mBank, tuto vychytávku tak nemusejí nijak aktivovat. Pro zobrazení aktuálního předplatného v mobilní aplikaci stačí kliknout na část „Platby“, dále v historii transakcí zvolit filtr „Typ“ a následně zaškrtnout „Předplatné“. Budoucí, tedy očekávané platby předplatných naleznete v části „Budoucí“, kde jsou pod jménem poskytovatele služby označeny jako „Předplatné“.

V internetovém bankovnictví stačí kliknout na kartu „Platby“ a následně ve filtru „Typ“ zvolit možnost „Předplatné“. Budoucí platby předplatného zobrazíte rovněž na kartě „Platby“ v sekci „Plánované operace“. Platby za předplatitelské služby jsou označeny jako „Předplatné“.

mBank se snaží svou mobilní aplikaci či internetové bankovnictví neustále vylepšovat a pravidelně tak klientům přináší různé nové funkcionality. Klienti si nově mohou přímo v mobilní aplikaci nebo internetovém bankovnictví zřídit eKartu – virtuální kartu určenou pro platby na internetu. Díky této novince mohou platit on-line bez starostí, stačí ji jen dobít, tedy převést na ni libovolnou částku a tou následně v internetovém prostředí disponovat. Banka tak dlouhodobě naplňuje svou filozofii zjednodušovat klientům život, aby mohli věnovat více času svému soukromí a méně jej strávili při bankovních operacích.

Zdroj informací

mBank a NejBusiness.cz

Datum

3. února 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.0435 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál