Společnost 123kuriér bodovala v anketě Najzamestnávateľ 2021

Společnost 123kuriér bodovala v anketě Najzamestnávateľ 2021

Společnost 123kuriér byla nominována mezi nejatraktivnější zaměstnavatele na Slovensku v roce 2021. Nominaci úspěšně proměnila a umístila se v TOP 5 mezi firmami z oblasti dopravy a logistiky.

Prestižní anketu Nejatraktivnější zaměstnavatel roku vyhlašuje každoročně společnost Profesia. Jejím cílem je přinést reálný pohled uchazečů a potenciálních zaměstnanců na to, jak vnímají benefity, nabídky, ale i image firem na slovenském personálním trhu. Pro společnost 123kuriér je umístění v první pětce velkým úspěchem. Potvrzuje, že důkladná personální práce stojí z velké míry za dobrými výsledky v byznysu.

„Naší ambicí v personální práci bylo od začátku to, abychom vytvářeli pro zaměstnance přátelské prostředí, ve kterém se budou dobře cítit, důvěřovat si a vzájemně se motivovat. Kromě benefitů, které máme pro zaměstnance na všech úrovních, nám k tomu pomáhají teambuildingové aktivity, při kterých se kolegové poznají, komunikují spolu a předávají si vzájemně informace a zkušenosti. Od začátku se snažíme o férový přístup ke kolegům a o to, abychom se vnímali jako „rodina“. Umístění v anketě je pro mě závazkem tento trend udržet i v době, kdy společnost a počet zaměstnanců rychle roste. Dobrým ukazatelem je pro mě i to, že fluktuace v našich společnostech, respektive v naší slovensko-české skupině, je naprosto minimální. To, že jsme vnímáni jako atraktivní zaměstnavatel, je naším společným výsledkem,“ komentuje úspěch v anketě Miloš Melník, generální ředitel slovensko-české skupiny 123kuriér/123kurýr.

Zdroj informací

123kuriér a NejBusiness.cz

Datum

31. ledna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2305 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál