Emirates uzavírá novou distribuční dohodu s platformou Amadeus

Emirates uzavírá novou distribuční dohodu s platformou Amadeus

Letecká společnost Emirates podepsala novou dohodu s platformou Amadeus, posílené partnerství tak cestovní obchodní komunitě nabízí větší flexibilitu a nové možnosti do budoucna.  

Od 1. února 2022 mají všichni obchodní partneři na platformě Amadeus přístup k obsahu Emirates bez jakýchkoliv dalších příplatků.

Na základě nové dohody bude veškerý obsah Emirates NDC (nový distribuční kanál) integrovaný do Amadeus Travel Platform a v průběhu tohoto roku bude plně k dispozici všem prodejcům v cestovním odvětví.

„Jsme rádi, že můžeme naše partnerství s Amadeus znovu obnovit. Je to další krok vpřed v našem úsilí upevňovat naše obchodní vztahy a poskytovat tak ještě lepší zážitek pro naše zákazníky. V současné situaci, kdy se celé odvětví zotavuje z pandemie, bude moci každý subjekt v řetězci cestovatelských služeb profitovat z ještě větší flexibility, snadnějšího přístupu do rozsáhlého obsahu a možnosti nabízet nové produkty a služby,“ řekl Adnan Kazim, obchodní ředitel Emirates.

„Obnovení vzájemné spolupráce je dalším důležitým milníkem naší distribuční strategie a obchodních aktivit. S touto novou dohodou s Emirates vstupujeme do roku 2022 a společně tak navážeme na spolupráci z předešlých let. Naším společným cílem je podpora moderního obchodu a zároveň pokračujeme v závazku poskytovat více kvalitního obsahu pro celé cestovní odvětví prostřednictvím Amadeus Travel Platform,“ uvedl Decius Valmorbida, prezident sekce Travel společnosti Amadeus.

Emirates chce v rámci svých komunikačních kanálů, včetně platformy Emirates Gateway, poskytovat všem obchodním partnerům po celém světě nové možnosti propojení a diferenciované produkty a benefity.

Zdroj informací

Emirates a NejBusiness.cz

Datum

28. ledna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 6.8033 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál