Životní pojištění Allianz ŽIVOT se stalo pošesté za sebou nejlepším Finančním produktem roku

Životní pojištění Allianz ŽIVOT se stalo pošesté za sebou nejlepším Finančním produktem roku

Allianz získala v soutěži Finparáda.cz – Finanční produkt roku 2021 první místo v kategorii Rizikové životní pojištění za Allianz ŽIVOT. Opět tak potvrdila svou pozici nejúspěšnější pojišťovny poslední dekády v této soutěži, protože s tímto produktem získala zlato pošesté za sebou. Na medailové pozice se dostala i v kategorii Cestovní pojištění, ze které si odnesla bronz.

„Životní pojištění umožňuje klientům zabezpečit sebe a rodinu pro případ nepříznivého vývoje zdravotního stavu či dokonce smrti, a to i na dlouhá léta dopředu. Produkt Allianz ŽIVOT je určený těm, kteří neradi pročítají stohy nezáživných textů, dbají o své zdraví a kdyby se jim něco stalo, tak chtějí mít jistotu, že dostanou nejvíce peněz na trhu. Jsme proto moc rádi, že odborná porota ocenila v soutěži Finparáda – Finanční produkt roku Allianz ŽIVOT i letos,“ říká senior expert životního pojištění a penzijního spoření Allianz Jan Troníček.

Mezi výhody životního pojištění od Allianz patří například volitelná investiční složka, která ale ve smlouvě vůbec nemusí být. Populární je také tím, že je velmi příznivé k lidem, kteří se starají o své zdraví a díky tomu pak mají slevu. Kromě toho nabízí férový přístup, neboť cenu za každou část pojistné ochrany znají lidé samostatně a pojišťovna jim ji nemění po celou dobu, co jsou pojištěni. Neplatí rovněž žádné skryté poplatky. Allianz tak má první životní pojištění, které se nestydí za sazebník poplatků. Vše navíc sděluje jednoduchou a pochopitelnou formou.

I proto už tento produkt od svého uvedení na trh získal mnoho cen. Okamžitě se stal Pojišťovacím inovátorem v rámci Ceny Hospodářských novin a první místa si odnesl ve svých kategoriích i ze soutěží Pojišťovna roku, Nejlepší pojišťovna roku a Zlatá koruna.

První ročník soutěže Finparáda.cz – Finanční produkt roku proběhl již v roce 2011. Jsou do ní automaticky zařazeny všechny finanční produkty vybraných typů, které v Česku nabízejí pojišťovny, penzijní a investiční společnosti a banky. Počátkem roku odborníci vyhlásí vždy tři nejlepší produkty v každé kategorii.

Zdroj informací

Allianz pojišťovna, a.s. a NejBusiness.cz

Datum

25. ledna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.6624 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál