DB Schenker rozšiřuje svou globální síť o dvě nové akvizice ve Španělsku

DB Schenker rozšiřuje svou globální síť o dvě nové akvizice ve Španělsku

DB Schenker v Evropě i nadále roste. Důkazem je nedávno oznámená akvizice Grupo Loserco a Transportes Santos Campos, dvou předních společností v oblasti pozemní dopravy ve španělské Andalusii a Valencii. Obě akvizice jsou součástí globální strategie posilování pozice DB Schenker na trhu.

Díky těmto dvěma akvizicím se součástí DB Schenker stane sedm nových logistických center s více než 150 zaměstnanci, kteří budou nadále obsluhovat stávající, ale i nové zákazníky, a připojí se k více než 74 200 zaměstnancům DB Schenker po celém světě. Akvizice představují další krok v expanzi logistické společnosti ve Španělsku a posilují její přítomnost na iberském trhu.

„Tyto akvizice jsou významným krokem směrem k posílení naši globální sítě. Zároveň nám umožní rozšířit hodnotu, kterou můžeme v regionu nabídnout, a to poskytováním širších a komplexnějších služeb. Prokazujeme tak své vedoucí postavení v době, která je pro logistický sektor a naše zákazníky náročná,“ říká Helmut Schweighofer, generální ředitel DB Schenker v Evropě.

„Integrace těchto společností ve Španělsku představuje první krok v etapě růstu a geografické expanze, o které předpokládáme, že bude pro DB Schenker a náš tým velmi úspěšná a plná příležitostí," říká Cyrille Bonjean, výkonný viceprezident pozemních přeprav DB Schenker v Evropě.

Společnost DB Schenker rozšíří počet svých zaměstnanců na Pyrenejském poloostrově na více než 2 100 odborníků v 31 skladech. V posledních letech společnost rozšířila a optimalizovala své podnikání v celé Evropě s cílem zrychlit tempo růstu na globálním trhu.

Zdroj informací

DB Schenker a NejBusiness.cz

Datum

23. ledna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1803 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál