Společnost Tricentis rozšiřuje své globální aktivity a otevírá výzkumné a vývojové centrum v České republice

Společnost Tricentis rozšiřuje své globální aktivity a otevírá výzkumné a vývojové centrum v České republice

Společnost Tricentis, světová jednička v oblasti testování moderních cloudových a podnikových aplikací, dnes oznámila rozšíření svých evropských aktivit o nové strategické výzkumné a vývojové centrum v Praze. Vzhledem k rostoucí potřebě podniků stále rychleji inovovat a dodávat nové verze softwaru, zintenzivnila společnost Tricentis své výzkumné a vývojové úsilí, jehož cílem je uvést na trh další řešení pro automatizaci testování.

Od svého vzniku v roce 2007 se společnost Tricentis rozšířila na více než 20 poboček po celém světě s více než 1 000 zaměstnanci. Nové výzkumné a vývojové centrum v Praze by mělo v příštích třech letech zaměstnat na 200 odborníků a poskytnout řadu kariérních příležitostí na technických i netechnických pozicích. Česká republika je považována za technologickou špičku ve střední a východní Evropě s velkým množstvím talentovaných odborníků v technických oborech.

„Věříme, že Česká republika může díky svému kvalitnímu vzdělávacímu systému a talentům v oblasti technologií sehrát významnou roli v našem dalším působení. Hledáme chytré a cílevědomé kolegy, kteří budou mít pozitivní vliv na náš tým a zákazníky. Klademe důraz na neustálé inovace a přínášení něčeho nového jak pro naše zákazníky, tak pro zaměstnance,“ prohlásil Tomáš Kučera, Head of Business Operations společnosti Tricentis.

Řešení firmy Tricentis umožňují agilním týmům a týmům DevOps dosáhnout cílů automatizace testování rychleji a s nižšími náklady, a to díky funkcím, které zahrnují návrh testovacích scénářů, automatizaci end-to-end testování, návrh a generování testovacích dat a analýzu. Pražský tým bude pracovat na několika klíčových produktech společnosti Tricentis, včetně vlajkových lodí Tosca a qTest, a bude úzce spolupracovat s týmy v USA, Evropě, Asii a Austrálii.

Tým vývoje produktů firmy Tricentis neustále inovuje a pravidelně přináší na trh nové technologie. Společnost je lídrem v oblasti aplikace umělé inteligence, strojového učení a samočinné automatizace testování softwaru, a proto neustále hledá ty, kteří chtějí být na technologické špičce a utvářet budoucnost testování softwaru. Softwaroví inženýři v České republice budou další posilou již tak silného a inovativního týmu.

Společnost hledá softwarové inženýry, testery automatizace, bezpečnostní experty, inženýry DevOps a SecOps, produktové manažery a různé další pozice.

Zdroj informací

Tricentis CZ s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

20. ledna 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.3706 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál