realme uvede první telefon se Snapdragonem 8 Gen 1 již 4. ledna

realme uvede první telefon se Snapdragonem 8 Gen 1 již 4. ledna

realme, nejrychleji rostoucí značka smartphonů na světě, oznámila, že 4. ledna představí v Číně svou novou řadu realme GT 2. První model, který míří do prémiového segmentu, si stejně jako celá značka předsevzal za cíl přinést milionům uživatelů po celé planetě špičkové technologie a umožnit jim být o krok napřed v inovacích.

Špičkové technologie, design udávající trendy a dostupnost pro mladé zákazníky, to jsou a vždy byly základní kameny rychlého růstu realme. Na speciální akci realme GT 2 Series společnost představila svá tři světová prvenství – zadní panel vyrobený z biopolymerního materiálu, fotoaparát s ultraširokým 150° úhlem záběru a z unikátního systému komunikace se stabilním signálem sestávajícím ze tří progresivních technologií – prvního inteligentního ultraširokopásmového přepínače antén HyperSmart, Wi-Fi zesilovače a 360° NFC snímače.

Při navrhování vzhledu telefonu se realme opět spojilo s Naotem Fukasawou a společně vytvořili udržitelný design s využitím prvního biopolymerního materiálu ve smartphonu. Společnost tím v souladu s potřebami nové generace prokazuje, že smartphony slouží nejen jako komunikační nástroje, ale také reprezentují postoj Gen Z k udržitelnosti.

Realme GT 2 Pro jako nejprémiovější vlajková loď realme všech dob přichází se Snapdragonem 8 Gen 1, který svým uživatelům po celém světě díky špičkovým parametrům poskytne nový zážitek spojený s nejvyšším segmentem mobilních telefonů.

Zdroj informací

realme a NejBusiness.cz

Datum

27. prosince 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1377 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál