Stromečky na prodejnách Albert pomáhají potřebným

Stromečky na prodejnách Albert pomáhají potřebným

Zákazníci, kteří se nemohli první prosincový víkend zapojit do potravinové sbírky v jedné ze tří set prodejen Albert, měli možnost přispět na nákup potravin finančním darem. Prostřednictvím QR kódů, které byly umístěné na stromečcích u pokladen, darovali k poslední adventní neděli krásných 175 000 Kč.

Výtěžek Nadační fond Albert rozdělí mezi dvě desítky dětských domovů a neziskových organizací, které pomáhají dětem, a z provozních důvodů či karantén se nemohly zúčastnit potravinové sbírky během mikulášského víkendu. „Jsme rádi, že můžeme obdarovat díky štědrým zákazníkům i ty organizace a dětské domovy, které se na poslední chvíli nemohly do potravinové sbírky v Albertu zapojit,“ komentuje výběr organizací Alena Paldusová, manažerka Nadačního fondu Albert. „Za obdržené peníze si zakoupí potraviny, na které běžně nemají rozpočet a nemohou si je dovolit. Dětem tak zpestří vánoční jídelníček a možná ochutnají i něco, co nikdy předtím neměly,“ doplňuje.

Možnost přispět mají zákazníci až do začátku ledna. Albert ale prostředky již nyní distribuuje formou peněžních poukázek přímo organizacím a domovům tak, aby si již v předvánočním čase mohli zakoupit potraviny na vánoční svátky. Zbylé ušetřené peníze pak poslouží na nákup oblečení, kroužků či na výlet.

Zdroj informací

Albert Česká republika, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

25. prosince 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2563 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál