Pracovníci Klaudiánovy nemocnice se mohou těšit na větší komfort

Pracovníci Klaudiánovy nemocnice se mohou těšit na větší komfort

Předčasný vánoční dárek dostali pracovníci Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Nadační fond Škoda Auto se rozhodl ocenit jejich nasazení a obětavost, kterou vůči všem pacientům projevují během koronavirové pandemie. Peněžní dar v celkové hodnotě 850 000 korun, který byl nemocnici věnován, jim má zajistit větší komfort na pracovišti. Nadační fond Škoda Auto podobným způsobem ocenil i zaměstnance nemocnice v Rychnově a Vrchlabí, celkově tak zdravotnickým zařízením přispěl částkou 1 360 000 korun.

Celá částka bude investována do vylepšení zázemí pro zaměstnance. „Velmi si vážíme dlouhodobé spolupráce mezi naší nemocnicí a Škoda Auto. Mladoboleslavská automobilka je pro nás partnerem, který s námi řeší nejen naše potřeby, ale také reaguje na potřeby regionu, tedy našich pacientů. Děkujeme za podporu během celého roku 2021. Velmi si ceníme, že Škoda myslí i na naše zaměstnance,“ těší Ladislava Řípu, předsedu představenstva Klaudiánovy nemocnice.

„Rádi bychom vyjádřili hlubokou úctu a podporu všem, kteří svým dílem pomáhají k záchraně lidských životů. Jejich práce zaslouží respekt, obdiv a uznání. Proto bychom chtěli ze srdce všem poděkovat za péči, nasazení, trpělivost a výdrž,“ vysvětluje Ladislav Kučera, ředitel Nadačního fondu Škoda Auto.

Nadační fond Škoda Auto tímto krokem navazuje na loňský rok, kdy mezi lékaře, zdravotní sestry, záchranáře a pracovníky sociálních služeb rozdělil celkem 3 000 balíčků s vitamíny, dezinfekcí, respirátory a dalšími výrobky.

Každý pracovník Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi dostane také osobní přání na speciálním „rostoucím papíře“, ze kterého po zasazení vyroste rostlina. „Věříme, že tímto drobným dílkem všem uděláme radost a přispějeme tak k překonání současných složitých časů,“ dodal Ladislav Kučera.

Zdroj informací

Nadační fond ŠKODA AUTO a NejBusiness.cz

Datum

24. prosince 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1235 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál