Wolt spouští v Holešovicích nový Wolt Market a přidává nabídku vánočního zboží či farmářských produktů

Wolt spouští v Holešovicích nový Wolt Market a přidává nabídku vánočního zboží či farmářských produktů

Wolt Market je nová služba finského technologického startupu Wolt, která funguje na principu kamenného obchodu dostupného pouze pro kurýry. Umožňuje zákazníkům objednávat potraviny, drogerii i další spotřební zboží online s expresním doručením do 20 minut. První Wolt Market byl spuštěn v listopadu tohoto roku na Smíchově a nyní se rozšiřuje i do Holešovic.

„Naším hlavním cílem je stát se službou, která poskytne našim uživatelům prvotřídní zákaznický zážitek a nabídku kvalitních produktů, ze které si vyberou i zákazníci zaměření na specializovanou výživu. Z tohoto důvodu jsme oproti prvnímu Wolt Marketu rozšířili sortiment a v nabídce je nyní přes 2 000 produktů. Kromě toho nabízíme rozvoz od 8 do 22 hodin, aby byla služba co nejdostupnější,” komentuje Jana Trnovská, ředitelka Wolt Marketu pro Česko a Slovensko.

Širší rozvozové oblasti i bohatší nabídka

Kromě rozšíření sortimentu, kam nově přibyly i farmářské produkty, může Wolt Market díky nové pobočce rozvážet i do dalších částí Prahy. Do rozvozové oblasti druhé pobočky spadají Holešovice, Troja, Dejvice, Karlín, Libeň, Kobylisy a Žižkov. „Již během spuštění smíchovského Wolt Marketu jsme zaznamenali velkou poptávku ze strany zákazníků. Jsme proto rádi, že krátce na to můžeme tuto službu nabídnout i dalším obyvatelům Prahy a zároveň tak zrychlovat dobu doručení. V příštím roce pak plánuje otevřít další obchody nejen v Praze, ale i v regionech,” dodává Jana Trnovská.

Wolt dováží i na Štědrý den

Wolt Market během prosince nabízí vánoční zboží i tradiční potraviny. Zákazníci si tak mohou objednat různé dárkové sety, balicí papír nebo oblíbené sladkosti. Od pondělí 20. prosince navíc budou v nabídce i čerstvé ryby, bramborový salát nebo šampaňské. Doručování z Wolt Marketu až domů do 20 minut bude k dispozici i na Štědrý den, kdy je provoz omezen do 13 hodin.

Zdroj informací

Wolt Česko s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

20. prosince 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2647 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál