Epson Remote Services získaly od společnosti Keypoint Intelligence ocenění BLI 2022 Pick Award

Epson Remote Services získaly od společnosti Keypoint Intelligence ocenění BLI 2022 Pick Award

Společnost Epson, která považuje udržitelnost za jednu ze svých priorit, pracovala posledních 18 měsíců na zvýšení efektivity a zároveň snížení počtu interakcí na pracovišti. Na základě těchto snah získal Epson od společnosti Keypoint Intelligence ocenění Buyers Lab (BLI) Pick Award za své řešení Remote Services.

Software ERS od společnosti Epson, který byl uveden na trh v roce 2020, představuje řešení vzdálené správy určené poskytovatelům služeb pro automatizaci kancelářských činností a pomáhá zlepšit správu a efektivitu firemních flotil inkoustových tiskáren.

Tento bezplatný software, který umožňuje vzdálenou diagnostiku a řešení problémů, snižuje nároky na servis na místě a zvyšuje úspěšnost oprav na první pokus. Zároveň pomáhá snižovat náklady na servis a minimalizovat prostoje. Snižuje také potřeby na cestování a dopady cest na životní prostředí, které jsou spojeny se servisními výjezdy.

„Jsme nadšeni, že společnost Keypoint Intelligence ocenila Epson Remote Services a udělila tomuto řešení právě cenu BLI Pick Awards,“ uvedl Marcel Divín, Branch Office Manager za Epson CZ&SK. „Oceněné řešení umožňuje to, o co se snaží mnoho společností – omezit dopad na životní prostředí, zefektivnit obchodní operace a snížit náklady. Toto ocenění svědčí o tom, že ERS úspěšně naplňuje všechny tyto body.“

„Firmy se neustále snaží najít lepší, rychlejší a levnější způsob, jak provádět svou činnost. Neustále si kladou otázky: ‚Jak mohu udělat více s menšími náklady? Jak mohu být lepší než konkurence?‘ Pro mnohé je odpovědí na obě tyto otázky – a nejen na ně – digitální transformace,“ uvedl Lee Davis, zástupce ředitele pro software/skenery ve společnosti Keypoint Intelligence.

„Letošní vítězná řešení jsou výjimečná řadou důležitých vlastností, například funkcemi zvyšujícími produktivitu, snadným používáním, výjimečnou hodnotou a dalšími klíčovými vlastnostmi.“

Zdroj informací

Epson a NejBusiness.cz

Datum

17. prosince 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2379 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál