Scott.Weber Workspace otevře již desáté centrum flexibilních kanceláří a coworkingu

Scott.Weber Workspace otevře již desáté centrum flexibilních kanceláří a coworkingu

Společnost Scott.Weber Workspace, největší poskytovatel flexibilních kanceláří a coworkingu v Praze, letos rozšiřuje své portfolio o již desáté centrum. Tentokrát nabídne své prostory v rámci projektu Port7 v Holešovicích, který život v oblíbené části města pozvedne na další úroveň. Společnost tak bude nabízet 27 300 m² pracovních prostor, 3 750 pracovních míst a celková velikost a kapacita naroste o 16 %. V nové lokalitě se zaměří převážně na well-being zaměstnanců a zdravý balanc mezi pracovním a osobním životem, které se budou prolínat všemi aspekty inspirativního prostředí a jedinečnou atmosférou zaměřenou na zážitek.

Scott.Weber obsadí v Port7 společnosti Skanska čtyři patra o celkové rozloze 3 800 m². Jedno patro bude určeno pouze pro coworking, soukromé akce, relax, komunitní eventy a zasedací místnosti. Další patra nabídnou až 450 pracovních míst a budou řešena převážně jako kancelářské prostory pro týmy různých velikostí až po enterprise řešení pro ty největší společnosti. Právě větším klientům budou vyhrazena vrchní patra, která budou připravena na klíč s možností vlastního brandingu. Z těchto prostor budou přístupné také privátní terasy, které ve dne nabídnou inspiraci a reprezentativní výhledy na Prahu a po setmění pak relax při pohledu na osvětlený Pražský hrad, Trojský most nebo klidnou hladinu řeky.

Scott.Weber si uvědomuje, jak je důležité udržovat rovnováhu mezi pracovním a osobním životem v době, kdy zaměstnanci v práci tráví podstatnou část svého času. “Port7 nabízí nejen kvalitní kancelářské prostory a coworking s obdivuhodným výhledem na Vltavu a Troju, ale také fitness, restaurace, kavárny a rekreační zóny včetně veřejného parku, promenády a sportovišť. Takové místo nemohlo v našem portfoliu chybět a jsme pyšní, že budeme u toho, až se tu pro první klienty začne práce stávat zážitkem,” říká Adam Zvada, majitel Scott.Weber Workspace. V rámci vytvoření příjemného pracovního prostředí bude součástí prostor i zážitková kuchyně s šéfkuchařem, která skrze chuťové buňky přiblíží nejrůznější světové kuchyně a práce se zde doslova promění v zážitek. Kuchyně klientům přinese výjimečnou kulinářskou zkušenost ať už v čase oběda, při pracovní večeři nebo domluvených eventech.

Díky svému umístění poblíž holešovického nádraží a řeky se Port7 vyznačuje skvělou dopravní dostupností. Areál bude podchodem spojen se stanicí metra i s vlakovým nádražím. Budova bude poskytovat také zázemí pro cyklisty, které potěší nově zrekonstruovaná cyklostezka vedoucí do Stromovky či Libně. Součástí areálu bude i přístav pro případné kotvení malých lodí. Pro týmy, které nebudou chtít využít tradiční zasedací místnost, nabídne projekt mimo jiné také na vodě plovoucí meeting room jakožto alternativu pro inspirativní kooperaci či reprezentaci.

Celý areál Port7 cílí na získání certifikátů LEED ver. 4 a WELL, které potvrzují šetrnost k životnímu prostředí a péči o zdraví a pohodlí klientů. K zavlažování je využívána dešťová voda a část energie pochází z obnovitelných zdrojů. Klientům budou přístupné také střešní terasy pro doplnění energie či načerpání inspirace.

“Jsme rádi, že naše špičkové kancelářské projekty oslovují nájemce, kteří oceňují aspekty udržitelnosti a inovace, ale zároveň si uvědomují podstatu pohodlí, dostupnosti a funkčnosti pracovního prostředí. Věříme, že stejně jako v minulosti, i v Port7 najdou klienti Scott.Weber to, co od kancelářských prostor a coworkingu očekávají. Scott.Weber je náš dlouhodobý spolehlivý partner, se kterým máme za sebou nejeden úspěšný projekt a těší nás, že naše spolupráce nechybí ani u plánování vize v Port7,” dodává Jana Prokopová, Leasing & Asset Director komerčního developmentu Skanska v České republice.

Scott.Weber Workspace

Společnost Scott.Weber Workspace byla založena v roce 2009 a dnes je největším poskytovatelem nabízejícím pronájem flexibilních pracovišť a coworkingu na pražském trhu. V současné době provozuje v Praze devět prémiových kancelářských center, která se pyšní inovativním řešením kanceláří, moderním designem, pokrokovými technologiemi a nadstandardní péčí o klienty. Aktuálně nabízí téměř 3 750 pracovních míst na celkové ploše přes 27 300 m².

Scott.Weber Workspace nabízí několik řešení flexibilního kancelářského prostředí a coworkingu i jejich kombinaci dle individuálních potřeb klientů. Zázemí v nich najdou jak nezávislí profesionálové či začínající startupy nejčastěji pracující v coworkingových prostorech, tak i menší firmy požadující servisované plně vybavené kanceláře. Platí to i pro velké korporace se stovkami zaměstnanců, které využívají privátní patra postavena na klíč s vlastním brandingem či řešení Office Suite.

Zdroj informací

Scott Weber Workspace s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

28. listopadu 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Zajímavosti a tiskové zprávy

13. června 2024

Skanska uvádí na trh novou lokalitu, Habitat Malešice nabídne multifázový projekt s více než 1 000 byty

Skanska představuje svůj doposud největší rezidenční projekt s názvem Habitat a spouští prodej první...

24. května 2024

NOBO AUTOMOTIVE bude vyrábět sedladla pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě,...

20. května 2024

Bonami expanduje do Itálie

onami, prodejce nábytku dekorací a vybavení do domácnosti, se rozšiřuje na další trh, tentokrát do Itálie....

10. května 2024

Investiční fond Vetfund otevírá nejmodernější veterinární kliniku v ČR

V Praze na Palmovce zahájila od května svou činnost nejmodernější veterinární klinika v České republice....

2. května 2024

VDT Technology dokončila projekt digitálního dvojčete úpravny vody

VDT Technology, vývojář digitálních aplikací pro vodárenský průmysl, dokončil spolu s partnery inovativní...

23. dubna 2024

Klimatická neutralita ve stavebnictví. STRABAG chce dosáhnout zdánlivě nemožného do roku 2040

Odvětví stavebnictví patří s podílem téměř 38 % na celosvětových emisích k největším znečišťovatelům...

17. dubna 2024

Bonett pod vlastní značkou otevírá první dvě CNG stanice na Slovensku

Přední český dodavatel alternativních pohonných hmot Bonett vstupuje se svojí značkou na slovenský trh....

12. dubna 2024

ČEPRO spouští prodej nového paliva se 100% obsahem HVO

Společnost ČEPRO od dubna pro své velkoobchodní zákazníky nabízí nové palivo s obchodním označením HVO...

25. března 2024

Direct pojišťovna překonala další dva milníky. Má 3,5 miliardy v portfoliu a půl milionu klientů

Direct pojišťovna potvrzuje svou dlouhodobou pozici mezi nejrychleji rostoucími pojišťovnami na trhu....

13. března 2024

Komerční banka bude vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ

Od 18. března 2024 do 15. dubna 2024 bude Komerční banka vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ...

Reklama

Page generated in 1.6515 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál