OpticLab otevřel nový sportovně specializovaný obchod na Náměstí Republiky

OpticLab otevřel nový sportovně specializovaný obchod na Náměstí Republiky

Síť tuzemských obchodů se slunečními brýlemi a oční optikou, společnost OpticLab, se rozrostla o novou sportovní prodejnu. Na konci října do portfolia pražských poboček přibyl obchod specializovaný na prodej sportovních brýlí a sportovního vybavení. Zákazníci zde naleznou sportovní brýle prémiových značek Oakley, POC, 100%, doplněné o další produkty, např. o legendární značku ponožek Stance.

Novou prodejnu OpticLab Sport zákazníci naleznou v samém centru Prahy. Konkrétně na adrese V Celnici 4. Mimo otevírací doby od 10:00 do 20:00 jistě také ocení širokou škálu produktů, která je přehledně rozmístěna v minimalisticky designovaném interiéru. Samozřejmostí je individuální přístup nákupních asistentů a nadstandardní služby.

Sportovní speciálka postavila nabízený sortiment hned na několika světově proslulých značkách, které jsou známy jak mezi laiky, tak i vrcholovými sportovci. Zákazníkům nabízí kvalitní sportovní brýle, sluneční brýle, sportovní dioptrické brýle a další sportovní doplňky amerických značek Oakley a 100%. Mezi doplňky nechybí ani stylové ponožky s logem značky Stance. Široká je i nabídka produktů švédské značky POC, která díky své patentované technologii pro zvýšenou ochranu sportovců je jednou ze špiček v oboru.

Zdroj informací

MOFO CZ s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

22. listopadu 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1024 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál