Mews oznámilo 100% nárůst předplatného cloudových služeb od začátku pandemie

Mews oznámilo 100% nárůst předplatného cloudových služeb od začátku pandemie

Mews, lídr mezi cloudovými systémy pro správu hotelů, oznámil více než 100% nárůst počtu předplatných své cloudové platformy Mews Hospitality Cloud během pandemie; od března 2020 do září 2021. Růst během těchto 18 měsíců byl poháněn probíhající digitální transformací napříč sektorem pohostinství, několika akvizicemi včetně společnosti Hotel Perfect a uzavřením globálního partnerství se skupinou Accor. Toto přelomové partnerství dá hoteliérům ve skupině Accor k dispozici jedno z nejinovativnějších řešení na trhu cloudových technologií.

Francouzský Accor, který vznikl v roce 1967, je jedním z globálních lídrů na poli hotelnictví a pohostinství. Je největší hotelovou sítí v Evropě a zároveň šestou největší na světě. Společnosti ve skupině mají ve svém portfoliu přes 10 000 gastronomických zařízení a přes 5 200 hotelů, které jsou rozesety po 110 zemích. Jejich kapacita činí dohromady přes 700 tisíc pokojů. Skupina po světě zaměstnává více než 260 000 lidí.

„Jsme extrémně hrdí na to, že jsme se stali partnerem skupiny Accor pro jejich ambiciózní program digitální transformace,“ řekl Matthijs Welle, CEO Mews. „S týmem Accor jsme úzce spolupracovali, abychom do hloubky pochopili jejich cíl, kterým je využití nejmodernějších technologií pro vytváření nezapomenutelných zážitků pro jejich hosty. Díky našim silným cloudovým schopnostem, intuitivnímu UI a bezkonkurenčnímu tržišti jsme připraveni podpořit Accor v přeměně v nejvíce agilní hotelovou značku na světě.“

Díky nasazení platformy Mews Accor získá:

• Nativní cloudové a mobilní řešení – Mews je primárně cloudový systém pro správu nemovitostí, který je navržen k automatizaci, zjednodušení a škálování jakýchkoliv hotelových provozů.
• Intuitivní UI – platforma Mews byla postavena tak, aby uživatelé mohl pochopit její fungování a vykonávat své úkoly efektivně a rychle i s minimálním školením a podporou.
• Mews Marketplace – Mews umožňuje integrace se 600 poskytovateli hotelových technologií, takže si hoteliéři mohou vystavět takový softwarový ekosystém, jaký je optimální právě pro jejich hotel a hosty.
• Platební platformu – Mews hotelům umožňuje přímo zpracovávat platby hostů za ubytování a další služby, platební proces se tak děje přímo na platformě.
• Mezinárodnost – Mews je okamžitě připraveno k použití ve více než 60 zemích po celém světě, přičemž si hosté mohou vybrat z více než 20 jazyků a měn.

Řada společností ze skupiny Accor již úspěšně systém Mews nasadila, včetně sítí hotelů Ibis, Mercure, Novotel, Mövenpick, Greet, HotelF1, JO&JOE, Dalmata Hospitality Group, RBH Group, AGO Hotels, Schwartz Family Hotels, MOA GROUP a WIN Hotel Group.

Stefan Winistörfer, výkonný manažer v MOA Mercure Berlin, jedné ze značek patřících Accoru, řekl k partnerství s Mews: „MOA Berlín má velmi vysoké ambice, co se týče inovativních technologií a kvalitního zážitku hostů. Naše partnerství s Mews je navrženo k zefektivnění provozu našeho hotelu o 350 pokojích, modernizaci zákaznického zážitku a podpoře naplňování vize Augmented Hospitality Accoru.“

„Velmi nás těší rychlost, s jakou se náš sektor staví zpátky na nohy. Ale byla by chyba myslet si, že pohostinství bude stejné jako dřív. Jsme totiž svědky neuvěřitelné transformace, kterou hoteliéři podstupují v reakci na nové standardy a hosty. Celý tým v Mews neúnavně pracuje na tom, abychom našim zákazníkům pomohli rychleji se zotavit a stát se více odolnými skrze otevřenou, flexibilní technologii, která umožňuje neustálou inovaci,“ komentuje novou spolupráci Richard Valtr, zakladatel Mews.

Lídři v pohostinství budou diskutovat o budoucnosti celého sektoru

Mews dále oznámilo datum konání jejich každoroční akce s názvem UNFOLD: Rethinking an Industry. Od 1. do 2. prosince UNFOLD přivede dohromady uznávané inovátory a lídry z pohostinství. Mezi spíkry se tak představí Rami Zeidan (CEO a zakladatel, Life House), Charlie MacGregor (CEO a zakladatel, The Student Hotel), Carla Milovanov (SVP global technology and customer services, Accor) a Steven Haag (managing director, Saco & Cove). Společně budou diskutovat o budoucnosti odvětví pohostinství, které bylo v uplynulém roce a půl výrazně proměněno pandemií. Registrace je zdarma a akce se bude konat online. Zájemci se mohou registrovat zde.

Zdroj informací

MEWS SYSTEMS, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

21. listopadu 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

5. července 2024

Výroba vozidel v Česku nadále roste

V České republice bylo v prvních pěti měsících vyrobeno 651 935 osobních vozidel. To je téměř o 10 % víc...

30. června 2024

Největší fotovoltaický střešní projekt v Česku: V CTParku Bor na Plzeňku

Přední evropská developerská společnost CTP vybudovala bez využití finanční dotace dosud nejrozsáhlejší...

13. června 2024

Skanska uvádí na trh novou lokalitu, Habitat Malešice nabídne multifázový projekt s více než 1 000 byty

Skanska představuje svůj doposud největší rezidenční projekt s názvem Habitat a spouští prodej první...

24. května 2024

NOBO AUTOMOTIVE bude vyrábět sedladla pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě,...

20. května 2024

Bonami expanduje do Itálie

onami, prodejce nábytku dekorací a vybavení do domácnosti, se rozšiřuje na další trh, tentokrát do Itálie....

10. května 2024

Investiční fond Vetfund otevírá nejmodernější veterinární kliniku v ČR

V Praze na Palmovce zahájila od května svou činnost nejmodernější veterinární klinika v České republice....

2. května 2024

VDT Technology dokončila projekt digitálního dvojčete úpravny vody

VDT Technology, vývojář digitálních aplikací pro vodárenský průmysl, dokončil spolu s partnery inovativní...

23. dubna 2024

Klimatická neutralita ve stavebnictví. STRABAG chce dosáhnout zdánlivě nemožného do roku 2040

Odvětví stavebnictví patří s podílem téměř 38 % na celosvětových emisích k největším znečišťovatelům...

17. dubna 2024

Bonett pod vlastní značkou otevírá první dvě CNG stanice na Slovensku

Přední český dodavatel alternativních pohonných hmot Bonett vstupuje se svojí značkou na slovenský trh....

12. dubna 2024

ČEPRO spouští prodej nového paliva se 100% obsahem HVO

Společnost ČEPRO od dubna pro své velkoobchodní zákazníky nabízí nové palivo s obchodním označením HVO...

Reklama

Page generated in 1.2686 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál