Mews oznámilo 100% nárůst předplatného cloudových služeb od začátku pandemie

Mews oznámilo 100% nárůst předplatného cloudových služeb od začátku pandemie

Mews, lídr mezi cloudovými systémy pro správu hotelů, oznámil více než 100% nárůst počtu předplatných své cloudové platformy Mews Hospitality Cloud během pandemie; od března 2020 do září 2021. Růst během těchto 18 měsíců byl poháněn probíhající digitální transformací napříč sektorem pohostinství, několika akvizicemi včetně společnosti Hotel Perfect a uzavřením globálního partnerství se skupinou Accor. Toto přelomové partnerství dá hoteliérům ve skupině Accor k dispozici jedno z nejinovativnějších řešení na trhu cloudových technologií.

Francouzský Accor, který vznikl v roce 1967, je jedním z globálních lídrů na poli hotelnictví a pohostinství. Je největší hotelovou sítí v Evropě a zároveň šestou největší na světě. Společnosti ve skupině mají ve svém portfoliu přes 10 000 gastronomických zařízení a přes 5 200 hotelů, které jsou rozesety po 110 zemích. Jejich kapacita činí dohromady přes 700 tisíc pokojů. Skupina po světě zaměstnává více než 260 000 lidí.

„Jsme extrémně hrdí na to, že jsme se stali partnerem skupiny Accor pro jejich ambiciózní program digitální transformace,“ řekl Matthijs Welle, CEO Mews. „S týmem Accor jsme úzce spolupracovali, abychom do hloubky pochopili jejich cíl, kterým je využití nejmodernějších technologií pro vytváření nezapomenutelných zážitků pro jejich hosty. Díky našim silným cloudovým schopnostem, intuitivnímu UI a bezkonkurenčnímu tržišti jsme připraveni podpořit Accor v přeměně v nejvíce agilní hotelovou značku na světě.“

Díky nasazení platformy Mews Accor získá:

• Nativní cloudové a mobilní řešení – Mews je primárně cloudový systém pro správu nemovitostí, který je navržen k automatizaci, zjednodušení a škálování jakýchkoliv hotelových provozů.
• Intuitivní UI – platforma Mews byla postavena tak, aby uživatelé mohl pochopit její fungování a vykonávat své úkoly efektivně a rychle i s minimálním školením a podporou.
• Mews Marketplace – Mews umožňuje integrace se 600 poskytovateli hotelových technologií, takže si hoteliéři mohou vystavět takový softwarový ekosystém, jaký je optimální právě pro jejich hotel a hosty.
• Platební platformu – Mews hotelům umožňuje přímo zpracovávat platby hostů za ubytování a další služby, platební proces se tak děje přímo na platformě.
• Mezinárodnost – Mews je okamžitě připraveno k použití ve více než 60 zemích po celém světě, přičemž si hosté mohou vybrat z více než 20 jazyků a měn.

Řada společností ze skupiny Accor již úspěšně systém Mews nasadila, včetně sítí hotelů Ibis, Mercure, Novotel, Mövenpick, Greet, HotelF1, JO&JOE, Dalmata Hospitality Group, RBH Group, AGO Hotels, Schwartz Family Hotels, MOA GROUP a WIN Hotel Group.

Stefan Winistörfer, výkonný manažer v MOA Mercure Berlin, jedné ze značek patřících Accoru, řekl k partnerství s Mews: „MOA Berlín má velmi vysoké ambice, co se týče inovativních technologií a kvalitního zážitku hostů. Naše partnerství s Mews je navrženo k zefektivnění provozu našeho hotelu o 350 pokojích, modernizaci zákaznického zážitku a podpoře naplňování vize Augmented Hospitality Accoru.“

„Velmi nás těší rychlost, s jakou se náš sektor staví zpátky na nohy. Ale byla by chyba myslet si, že pohostinství bude stejné jako dřív. Jsme totiž svědky neuvěřitelné transformace, kterou hoteliéři podstupují v reakci na nové standardy a hosty. Celý tým v Mews neúnavně pracuje na tom, abychom našim zákazníkům pomohli rychleji se zotavit a stát se více odolnými skrze otevřenou, flexibilní technologii, která umožňuje neustálou inovaci,“ komentuje novou spolupráci Richard Valtr, zakladatel Mews.

Lídři v pohostinství budou diskutovat o budoucnosti celého sektoru

Mews dále oznámilo datum konání jejich každoroční akce s názvem UNFOLD: Rethinking an Industry. Od 1. do 2. prosince UNFOLD přivede dohromady uznávané inovátory a lídry z pohostinství. Mezi spíkry se tak představí Rami Zeidan (CEO a zakladatel, Life House), Charlie MacGregor (CEO a zakladatel, The Student Hotel), Carla Milovanov (SVP global technology and customer services, Accor) a Steven Haag (managing director, Saco & Cove). Společně budou diskutovat o budoucnosti odvětví pohostinství, které bylo v uplynulém roce a půl výrazně proměněno pandemií. Registrace je zdarma a akce se bude konat online. Zájemci se mohou registrovat zde.

Zdroj informací

MEWS SYSTEMS, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

21. listopadu 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.0231 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál