Společnost arculus se stala novým členem skupiny Jungheinrich

Společnost arculus se stala novým členem skupiny Jungheinrich

Jungheinrich AG se spojil se společností arculus GmbH, inovativní začínající firmou s vedoucí pozicí na trhu autonomních technologií. Cílem spojení je dosažení udržitelnosti prostřednictvím průkopnických automatizačních řešení přinášející zákazníkům vyšší efektivitu podnikání.

 

Společnost arculus - softwarová a robotická firma

Společnost arculus, založená v roce 2016, je softwarová a robotická firma, která se snaží o uskutečnění modulární výroby. Společnosti Jungheinrich a arculus sdílejí společné cíle, hodnoty a závazek zajistit zákazníkům snadné, rychlé a efektivní dosažení jejich cílů v oblasti automatizace.

Kompletní portfolio automatizace

Automatizace je jádrem strategie společnosti Jungheinrich a proto do ní i nadále investuje a inovuje ji. Přidáním arculee AMR (Autonomního Mobilního Robota) Jungheinrich rozšiřuje portfolio automatizačních řešení a umožňuje jejich využití v oblastech, jako je přeprava pod nákladem a vychystávání zboží na objednávku na bázi autonomních robotů. Jde zejména o využití ve spodních úrovních skladu.

Na základě standardizovaného rozhraní VDA 5050 poskytuje společnost arculus řídicí systém spravující AGV/AMR různých dodavatelů, což znamená, že je možné podporovat všechny způsoby využití automatizačních řešení se systémy od různých výrobců - to vše v jednom řešení.

Jungheinrich a arculus mají mnoho společných cílů

Dr. Lars Brzoska, CEO Jungheinrich AG: "Společně se společností arculus využíváme synergie růstu pro automatizovanou intralogistiku. Jedná se o novou kapitolu ve vývoji skladu budoucnosti."

Kromě synergie německých společností se silnou reputací v oblasti inženýrství a uznávanými výsledky v oblasti výzkumu a vývoje se společnosti Jungheinrich i arculus zavázaly k dodržování vysokých standardů kvality a do centra svých aktivit staví požadavky zákazníků.

Spojení přináší společnosti arculus ještě větší sílu na její cestě automatizace, která je hnací silou přechodu světa na flexibilní, efektivní a udržitelný způsob výroby. Díky spolupráci budou zákazníci skupiny Jungheinrich těžit z kombinace rozšířeného portfolia mobilních robotů a globálních zdrojů, včetně poprodejních služeb, které splní jejich potřeby i v těch největších projektech. Dr. Fabian Rusitschka, CEO arculus GmbH: "Ve společnosti Jungheinrich jsme našli skvělou příležitost, jak pokračovat v celosvětovém přechodu na flexibilní, efektivní a udržitelný způsob výroby."

Společná cesta k automatizaci

Přidání robotů do intralogistického procesu zajišťuje novou úroveň flexibility, kontroly a vyšší efektivity. Rovněž podporuje neustálé zlepšování prostřednictvím zrychleného učení se. Pro zákazníky představuje spojení začínajícího lídra v oblasti robotizace se stabilitou důvěryhodné, dlouhodobě fungující a prověřené globální firmy, snadný přístup k inovacím bez rizika a výhodu automatizace z jednoho zdroje.

Jungheinrich

Společnost Jungheinrich, založená v roce 1953, se řadí mezi přední světové poskytovatele intralogistických řešení. S komplexním portfoliem manipulační techniky, logistických systémů a služeb dokáže společnost Jungheinrich zákazníkům nabízet řešení šitá na míru výzvám Průmyslu 4.0. Skupina se sídlem v Hamburku je globálně zastoupena prostřednictvím svých vlastních poboček přímého prodeje ve 40 zemích a partnerských společností v dalších přibližně 80 zemích. Společnost Jungheinrich po celém světě zaměstnává více než 18 000 lidí a v roce 2020 skupina vykázala obrat ve výši 3,81 miliard EUR. Společnost Jungheinrich je kótována na burze SDAX.

Zdroj informací

Jungheinrich (ČR), s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

18. listopadu 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1638 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál