Vyhlášení vítězů soutěže Epson International Pano Awards 2021

Vyhlášení vítězů soutěže Epson International Pano Awards 2021

Joshua Hermann ke svému vítězství uvedl: „Je mi ctí, že byly mé snímky vybrány v otevřené kategorii mezi tolika díly úžasně talentovaných fotografů. Jednou ze skvělých věcí na fotografii je její schopnost informovat. Vyrůstal jsem v jižní Louisianě a od útlého věku jsem znal jen bažiny a močály, takže jedinečná krása a zajímavá příroda této oblasti mi utkvěla v paměti na celý život. Doufám, že se mi podaří prostřednictvím mých snímků ukázat krásu těchto míst, umožnit lidem blíže nahlédnout do jedinečnosti těchto oblastí, a nakonec šířit povědomí o důležitosti ochrany mokřadů.“

Soutěž Epson International Pano Awards představuje práce fotografů panoramatických fotografií z celého světa a je největší soutěží panoramatických fotografií. V letošním roce se do soutěže přihlásilo 5 378 snímků od 1 245 profesionálních i amatérských fotografů z 97 zemí. V porotě soutěže The Epson International Pano awards zasedají přední světoví fotografové panoramat a odborníci z oboru.

Celkovým vítězem amatérské soutěže 2021 se stal Daniel Trippolt z Rakouska se svými snímky ‚Shining Night‘, ‚Legendary Peaks‘ a ‚Shining Heart‘.

Cenu Epson Digital Art Prize získal Manuel Enrique González Carmona ze Španělska, který o své práci „Lekce anatomie“ řekl: „Minerály, voda a vodní proudy jsou ingredience, z nichž příroda vytváří tyto prchavé krajiny. S každým obdobím dešťů se plátno proměňuje. Toto plátno je ve skutečnosti nános toxického odpadu z měděného dolu, který se nachází v oblasti Huelva ve Španělsku a který byl zachycen pomocí leteckých snímků. Tyto efemérní útvary zmizí s příštími intenzivními dešti“.

Seznam všech vítězů a finalistů naleznete zde.

Epson

Epson je přední světový dodavatel technologií, který spoluvytváří udržitelné prostředí a přispívá k rozvoji komunit. Využívá k tomu efektivní, kompaktní a přesnou techniku a digitální technologie propojující lidi, věci a informace. Společnost se zaměřuje na řešení společenských otázek prostřednictvím inovací v oblasti domácího a firemního tisku, komerčního a průmyslového tisku, výroby a v oblasti vizualizace a životního stylu. Do roku 2050 společnost Epson dosáhne uhlíkové neutrality a eliminuje používání vyčerpatelných podzemních zdrojů, jako jsou ropa a kovy. Skupina Epson má celosvětovou působnost, je řízená japonskou společností Seiko Epson Corporation a generuje každoroční prodeje v hodnotě okolo 1 bilionu japonských jenů.

Zdroj informací

Epson a NejBusiness.cz

Datum

16. listopadu 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1605 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál