Productboard získal ocenění ve třech kategoriích v anketě „Nejlepší místa k práci“ od amerického Comparably

Productboard získal ocenění ve třech kategoriích v anketě „Nejlepší místa k práci“ od amerického Comparably

Comparably, webová platforma věnující se transparentnímu firemnímu prostředí, pravidelně vyhlašuje padesátku nejlepších firem v řadě kategorií. Productboard se v tomto prestižním žebříčku umístil hned ve třech: nejšťastnější firma (Best Company Happiness), nejlepší firemní požitky a benefity (Best Company Perks & Benefits) a nejlepší ohodnocení (Company Compensation).

Hodnocení v tradiční čtvrtletní anketě poskytují sami zaměstnanci několika tisícovek firem. Hodnotí různé kulturní aspekty, spokojenost s platem, s benefity, vedením společnosti nebo se samotným CEO. Na platformě Comparably má profil přes padesát tisíc malých, středních a velkých společností působících ve Spojených státech.

Firemní kultura společnosti Productboard nyní získává už několikáté významné ocenění. Začátkem roku se firma umístila na 22. místě z 2 500 nejlepších startupových zaměstnavatelů v žebříčku amerického časopisu Forbes. V létě se pak Productboard umístil v nejlepší padesátce v dalších třech kategoriích ankety portálu Comparably – nejlepší CEO pro diverzitu, nejlepší leadership a nejlepší příležitost pro kariérní růst. Ocenění od Comparably je navíc prestižní proto, že srovnává nejen startupy, ale rovněž i desetitisíce malých, středních a velkých firem, včetně technologických gigantů Apple, Google či Microsoft.

„Ocenění od Comparable je pro Productboard skutečně významné. Od počátku jsme chtěli budovat firmu s těmi nejlepšími lidmi nejen z pohledu profesních schopností, ale i morálního nastavení. Věříme, že Productboard bude nejúspěšnější, když budou nejúspěšnější jeho lidé – vždy jsme tuto filosofii zastávali a vždy se nám to vyplácelo. Proto také bez ustání věnujeme pozornost, čas i peníze na rozvíjení manažerů i všech ostatních zaměstnanců, stejně jako na vytváření inkluzivního prostředí. A moc nás těší, když vidíme, že se tyto hodnoty odrážejí i v tom, jak nás naši lidé hodnotí,“ komentuje ocenění Hubert Palán, CEO a jeden ze zakladatelů Productboardu.

Productboard z malého českého startupu během sedmi let vyrostl v globální společnost s více než 320 zaměstnanci 35 různých národností a s pěti tisíci zákazníky po celém světě. „Každý den se snažíme řídit základními firemními hodnotami – vytrvalé zlepšování, empatie, transparentnost, srozumitelnost a pospolitost. Věříme, že za podpory nových investic se nám podaří tyto hodnoty přenést i do nových kanceláří v Dublinu a že budeme dál posilovat své týmy v Praze, San Francisku, Brně a Vancouveru. Hledáme talentované lidi na všechny pozice od produktových a technických přes péči o zákazníky po obchod a marketing,“ doplňuje Palán.

Nejnovějším tématem v péči o zaměstnance Productboardu je duševní zdraví a mentální pohoda. Poslední rok a půl je pro řadu lidí velice náročný: nový styl a rytmus práce, dny, týdny a měsíce práce z domova, navíc bez osobního kontaktu s kolegy. K tomu často i osobní a rodinné nesnáze. Firma proto spustila hlasování o tom, co sami zaměstnanci vnímají jako nejlepší, aby se udrželi v dobré mentální kondici. Jednoznačně vyhrála možnost terapeutických sezení. Productboard se proto spojil s českou platformou Soulmio, jejíž online program probíhá v angličtině, a tak jej mohou využít všichni členové mezinárodního týmu.

V rámci spolupráce dostanou evropští zaměstnanci od Soulmia tři online psychoterapeutická setkání zdarma, případná navazující pak se slevou. „Chceme, aby naše benefity skutečně odrážely to, co naši lidé potřebují. Proto se jich často ptáme, co by jim přišlo vhod. Naše prostředí totiž může být občas náročné a stresující, my však zaměstnance nebereme pouze jako nástroje. Naopak chceme, aby rostli spolu se společností. Snažíme se je vést k vyváženému osobnímu a pracovnímu životu – a jednou z klíčových priorit je samozřejmě duševní zdraví. Spolupráce se Soulmio je tak jenom dalším z celé řady kroků, které pro podporu mentálního zdraví v Productboardu děláme,“ poznamenává k novince Palán.

Comparably

Comparably je přední platforma pro hodnocení firemní kultury a celkových firemních ekosystémů, s posláním učinit pracoviště transparentnějšími a bohatšími. Zaměstnanci mohou používat nástroje k porovnání platových podmínek, hodnotit své mateřské společnosti a jejich nadřízené. Výsledky jednotlivých firem porovnává Comparably prostřednictvím objektivních, komplexních a strukturovaných datových analýz založených na pohlaví, etnickém původu, věku, zkušenostech, oddělení, lokaci, vzdělání a velikosti firmy. S téměř 10 miliony hodnocení od zaměstnanců 50 000 amerických firem se společnost Comparably od uvedení na trh v roce 2016 stala jedním z nejdůvěryhodnějších webů třetích stran pro firemní kulturu a nejrychleji rostoucím SaaS řešením pro branding zaměstnavatelů.

Productboard

Productboard je online platforma, která pomáhá produktovým manažerům vyvíjet správné produkty na základě potřeb zákazníků a uvést je co nejrychleji na trh. Tisíce produktově orientovaných společností, jako jsou Microsoft, Zendesk či UiPath, využívají Productboard k pochopení potřeb uživatelů, určení priorit při vývoji a k udržování všech členů týmu v obraze pomocí roadmapy. Nyní již více než dvousetčlenný tým pracuje z Prahy, Vancouveru a San Francisca a stojí za ním renomovaní investoři Kleiner Perkins, Index Ventures, Sequoia a Bessemer Venture Partners.

Zdroj informací

ProductBoard s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

10. listopadu 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Zajímavosti a tiskové zprávy

24. května 2024

NOBO AUTOMOTIVE bude vyrábět sedladla pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě,...

20. května 2024

Bonami expanduje do Itálie

onami, prodejce nábytku dekorací a vybavení do domácnosti, se rozšiřuje na další trh, tentokrát do Itálie....

10. května 2024

Investiční fond Vetfund otevírá nejmodernější veterinární kliniku v ČR

V Praze na Palmovce zahájila od května svou činnost nejmodernější veterinární klinika v České republice....

2. května 2024

VDT Technology dokončila projekt digitálního dvojčete úpravny vody

VDT Technology, vývojář digitálních aplikací pro vodárenský průmysl, dokončil spolu s partnery inovativní...

23. dubna 2024

Klimatická neutralita ve stavebnictví. STRABAG chce dosáhnout zdánlivě nemožného do roku 2040

Odvětví stavebnictví patří s podílem téměř 38 % na celosvětových emisích k největším znečišťovatelům...

17. dubna 2024

Bonett pod vlastní značkou otevírá první dvě CNG stanice na Slovensku

Přední český dodavatel alternativních pohonných hmot Bonett vstupuje se svojí značkou na slovenský trh....

12. dubna 2024

ČEPRO spouští prodej nového paliva se 100% obsahem HVO

Společnost ČEPRO od dubna pro své velkoobchodní zákazníky nabízí nové palivo s obchodním označením HVO...

25. března 2024

Direct pojišťovna překonala další dva milníky. Má 3,5 miliardy v portfoliu a půl milionu klientů

Direct pojišťovna potvrzuje svou dlouhodobou pozici mezi nejrychleji rostoucími pojišťovnami na trhu....

13. března 2024

Komerční banka bude vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ

Od 18. března 2024 do 15. dubna 2024 bude Komerční banka vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ...

13. března 2024

DKV Mobility rozšiřuje síť dobíjecích stanic

Společnost DKV Mobility, přední evropská B2B platforma pro platby a řešení na cestách, rozšířila svou...

Reklama

Page generated in 1.4014 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál