Audi a zima? To jde dohromady!

Audi a zima? To jde dohromady!

Zimní motoristická sezóna se blíží a kdo je na ni připraven, nebude překvapen. S aktuální nabídkou Audi Service a využití zvýhodněných cen vybraných položek Audi originálních dílů® tyto rutinní úkony můžete absolvovat levněji a snáz.

Prémiové vozy Audi nesnesou kompromisy ani pokud jde o servis. Naopak, tato důležitá součást provozu auta dostává další rozměr s náročnými zimními podmínkami. „Zima prověří připravenost vozů Audi naplno. Autorizované servisy Audi si to plně uvědomují a aktuální servisní nabídkou jdou zákazníkům Audi naproti,“ předesílá Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Osobně rád jezdím na hory, takže ‚rakev‘ na střechu je pro mě samozřejmostí. Pro letošní rok jsme připravili nejen nové designy střešních boxů, ale také jejich výhodnější ceny,“ vyzdvihuje Špinar jednu z částí aktuální akce Audi Service.

Zvýhodnění transportních systémů se pohybuje ve výši 25 %. Netýká se samozřejmě jen samotných boxů, ale také příčníků. Čtvrtinová sleva znamená fakt, že střešní příčníky pro Audi Q7/A6 Avant/A6 Allroad pořídíte za 6 580 Kč a 405litrový střešní box za 17 190 korun. Ten je uzamykatelný, otevíratelný z obou stran pro komfortnější nakládku a jeho poloha posunutá vpřed umožní snazší přístup do zavazadlového prostoru.

Novinku mezi transportními systémy představují střešní boxy Audi v novém designu. Tyto boxy s maximální nosností 75 kg, určené pro lyže a zavazadla, představují elegantní variantu zvýšení přepravní kapacity vozů Audi: ať už v malé (250 l), střední (310 l) či velké variantě, schopné pojmout až 430 litrů zavazadel. Pro všechny provedení je společná vylepšená aerodynamika díky ploššímu, sportovnějšímu vzhledu a černá briliant barva. Tu však můžete nově zvýraznit nalepením ozdobné fólie s logem Audi a přizpůsobit tak box barvě vašeho Audi – nabízí se ledovcově bílá, stříbrná Florett, červená Tango a šedá Daytona. Personifikace a sladění s barvou vašeho vozu tak může být mnohem snazší než dřív.

Aby byla zachována precizní funkce vozů Audi, je nutné používat Audi originální díly®. Jejich bezpečnost, optimální funkčnost, přesné zpracování a zejména dlouhá životnost a udržení hodnoty jsou synonymy pro značku Audi. V rámci sezonní nabídky Audi Service jsou vybrané prvky originálních dílů s 10% cenovým zvýhodněním, což v praxi znamená fakt, že kompletní výměna startovací baterie pro SUV Audi Q3 2.0 TDI 103 kW stojí 7 710 Kč a brzdové destičky s kotouči pro zadní nápravu vyjdou na 10 250 Kč. Když se rozhodnete vyměnit stírátka, což by před zimou měla být samozřejmost, získáte jako bonus litr originálního koncentrátu zimní směsi do ostřikovačů za symbolickou jednu korunu.

S povinností použití zimních pneumatik za daných podmínek v období od listopadu do března se pojí každoroční kolorit přezouvání. Audi Pneuservisy jsou připraveny na komplexní služby v cenách výměny od 900 korun a speciální nabídkou Audi originálních pneumatik. Ty totiž musí splňovat náročnější měřítka – Audi pneumatiky musí obstát zhruba v 50 zkouškách, aby dostaly speciální označení Audi originální pneumatiky. Nezávislé zkušebny přitom testují v průměru 15 faktorů. Ideální sezonní řešení představují Originální kompletní kola Audi, které autorizovaní partneři Audi nabízejí pro všechny modely: od nejmenšího A1 s 16“ koly až po 23“ rozměr, který obouvá vysokovýkonné sportovní SUV Audi RS Q8. Vybírat lze z předem definovaných kompletů v různých provedeních ráfků osazených pneumatikami špičkových značek Bridgestone, Continental, Goodyear, Michelin či Pirelli, ale i cenově přístupnějších variant jako Hankook nebo Semperit.

Zdroj informací

Porsche Česká republika s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

8. listopadu 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Zajímavosti a tiskové zprávy

13. června 2024

Skanska uvádí na trh novou lokalitu, Habitat Malešice nabídne multifázový projekt s více než 1 000 byty

Skanska představuje svůj doposud největší rezidenční projekt s názvem Habitat a spouští prodej první...

24. května 2024

NOBO AUTOMOTIVE bude vyrábět sedladla pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě,...

20. května 2024

Bonami expanduje do Itálie

onami, prodejce nábytku dekorací a vybavení do domácnosti, se rozšiřuje na další trh, tentokrát do Itálie....

10. května 2024

Investiční fond Vetfund otevírá nejmodernější veterinární kliniku v ČR

V Praze na Palmovce zahájila od května svou činnost nejmodernější veterinární klinika v České republice....

2. května 2024

VDT Technology dokončila projekt digitálního dvojčete úpravny vody

VDT Technology, vývojář digitálních aplikací pro vodárenský průmysl, dokončil spolu s partnery inovativní...

23. dubna 2024

Klimatická neutralita ve stavebnictví. STRABAG chce dosáhnout zdánlivě nemožného do roku 2040

Odvětví stavebnictví patří s podílem téměř 38 % na celosvětových emisích k největším znečišťovatelům...

17. dubna 2024

Bonett pod vlastní značkou otevírá první dvě CNG stanice na Slovensku

Přední český dodavatel alternativních pohonných hmot Bonett vstupuje se svojí značkou na slovenský trh....

12. dubna 2024

ČEPRO spouští prodej nového paliva se 100% obsahem HVO

Společnost ČEPRO od dubna pro své velkoobchodní zákazníky nabízí nové palivo s obchodním označením HVO...

25. března 2024

Direct pojišťovna překonala další dva milníky. Má 3,5 miliardy v portfoliu a půl milionu klientů

Direct pojišťovna potvrzuje svou dlouhodobou pozici mezi nejrychleji rostoucími pojišťovnami na trhu....

13. března 2024

Komerční banka bude vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ

Od 18. března 2024 do 15. dubna 2024 bude Komerční banka vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ...

Reklama

Page generated in 1.0744 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál