Wolt vstupuje do Kladna

Wolt vstupuje do Kladna

Desáté město v České republice

Technologický start-up Wolt nově přichází do Kladna, které se tak stává už desátým tuzemským městem. „Vidíme, že Středočeši mají o doručování jídla zájem, a proto jsme se rozhodli být jim o něco blíž. Doteď jsme působili pouze v krajských městech, a tak se moc těšíme na to, jaké výsledky nám následující týdny ukážou,“ říká Jan Foret, generální ředitel Woltu pro Českou republiku. Objednávky budou doručovány do celého města včetně obcí Hřebeč, Velké Přítočno a Velká Dobrá.

Česká i světová kuchyně na pár kliknutí

Obyvatelům Kladna se otevírá možnost nechat si od Woltu doručit jídlo až domů nebo do práce. Objednávky mohou zadávat skrz jednoduchou aplikaci nebo web a na výběr mají z více než tří desítek podniků, ve kterých si na své přijdou milovníci české i světové kuchyně. Výborné obědy nabídnou oblíbené restaurace jako Al Ponte, Hladinka nebo Kladenské divadélko. Příznivce asijské kuchyně čeká čerstvé poké z IM sushi i speciality z restaurace Viet thai a poctivé plněné tortilly nabídne turecká restaurace Saray Kebab. Křupavé quesadilly z Los Capolitos okouzlí všechny milovníky Mexika a na fanoušky fotbalu čeká rozvoz z Restaurace SK Kladno.

Nekončící inovace

Finský start-up Wolt neustále přichází na trh s řadou novinek. Nejčerstvější z nich je zavedení možnosti platby v hotovosti, která usnadňuje nakupování všem zákazníkům. „Během covidu doporučujeme zákazníkům, aby platili bezkontaktně, ale i přesto chceme vyjít vstříc těm, kteří preferují platbu v hotovosti. Naše zkušenosti z ostatních měst, kde již působíme, ukazují, že zájem o tuto službu mezi českými zákazníky je,” komentuje Jan Foret. Od října mohou zároveň zákazníci také používat stravenkovou kartu eStravenka.

Kromě rozšiřování platebních možností zvětšuje společnost i svůj sortiment. V současné době spolupracuje s 2500 restauracemi a více než 300 maloobchodními značkami. Wolt už tak neznamená pouze rozvoz jídla z oblíbených podniků. Stává se z něj platforma, která pomáhá svým zákazníkům s dovozem zboží i potravin pro všechny příležitosti.

Zdroj informací

Wolt Česko s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

5. listopadu 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1655 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál