V pojištění majetku a aut roste Direct nejrychleji ze všech

V pojištění majetku a aut roste Direct nejrychleji ze všech

Direct pojišťovna za prvních 9 měsíců letošního roku potvrdila svoji pozici mezi nejrychleji rostoucími pojišťovnami. V povinném ručení, havarijním pojištění a pojištění majetku je na prvním místě.

Hned tři první místa obsadila Direct pojišťovna podle poslední statistiky České asociace pojišťoven, která sleduje takzvané předepsané pojistné. Za prvních devět měsíců Direct meziročně vzrostl nejvíce mezi ostatními neživotními pojišťovnami v těchto produktech:

  • v povinném ručení (o 12,7 %),
  • v havarijním pojištění (o 23,7 %),
  • v pojištění majetku (o 58,4 %).

„Tento rok opět není pro žádnou pojišťovnu na trhu jednoduchý. Ovlivňuje ho řada faktorů v návaznosti na opatření proti šíření covidu-19. I proto máme z tolika prvenství ještě větší radost. Nedávno jsme navíc získali ocenění 3. nejpřívětivější pojišťovna roku, takže máme co oslavovat,“ uvedla mluvčí Direct pojišťovny Nela Maťašeje.

Nové pojištění majetku má úspěch

Největší růst zaznamenal Direct v pojištění majetku. „Tento produkt jsme na začátku srpna radikálně upravili. Odhodlali jsme se například k revolučnímu kroku a klienty automaticky u všech rizik pojišťujeme na maximum, tedy na hodnotu stavby nebo domácnosti. Obecně jsme vše zjednodušili a upravili tak, aby bylo pojištění pro klienty co nejvýhodnější,“ dodává Maťašeje.

Kromě toho nové pojištění majetku nabízí i řadu nových asistencí v ceně. Klientům pomůže například s přemnoženými krysami i poruchou kotle nebo vrtačky.

Havarijní pojištění táhne Klesající havarijko

U havarijního pojištění připisuje Direct úspěch tomu, že jako jediná pojišťovna na trhu lidem automaticky zlevňuje pojištění. „Takzvané Zlevňujícví havarijko je mezi klienty s mladými auty populární. Chrání je totiž před všemi riziky a zároveň zlevňuje tak, jak jejich auto stárne a ztrácí na hodnotě,“ dodala Maťašeje.

Zdroj informací

Direct pojišťovna, a.s. a NejBusiness.cz

Datum

5. listopadu 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2984 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál