Pohádková aplikace Readmio vytvořila příběhy na míru pro Wolt

Pohádková aplikace Readmio vytvořila příběhy na míru pro Wolt

Readmio je aplikace, ve které jsou příběhy pro děti doplněné o zvuky. Rodiče začnou nahlas číst pohádku a aplikace přidá vhodný zvuk na základě technologie rozpoznávání hlasu. Zábavnou formou tak pomáhá podpořit duševní rozvoj dětí, rozšiřuje představivost a slovní zásobu. Stejný cíl má i nová spolupráce s donáškovou službou Wolt, která startuje 2. listopadu. Pět příběhů o Solničce a Pepříkovi, dvou kamarádech, kteří cestují po světě a objevují nové chutě, pomůže rodičům povídat si s dětmi o odlišných kulturách a zvycích.

Jaké země se nazývají Orientem a do kterých jídel se přidává kurkuma? Jak se vlastně dostane teplá večeře, kterou si dáme v letadle, na palubu? Pokrmy různých kultur se vážou na příběhy, díky kterým dané kultury lépe poznáváme. To bylo důvodem, proč spolupráce mezi aplikacemi Wolt a Readmio vznikla. „Těší nás, že můžeme našim zákazníkům, kterými jsou často i zaneprázdnění rodiče, doručit k jídlu i kvalitní obsah v podobě Readmio příběhů. Celý zážitek tak nekončí posledním soustem, ale pokračuje čtením a povídáním si o tom, jak dané jídlo vzniklo a co obsahuje,” vysvětluje Jan Foret, generální ředitel Woltu pro Českou Republiku.

„Ze spolupráce s Woltem máme velkou radost. Readmio se chce v budoucnosti stát univerzálním edukačním nástrojem, který skrze příběhy pomůže rodičům se vzděláváním dětí. Různorodost kultur a zvyků je rozhodně jedno z témat, které vnímáme jako důležité a myslíme si, že Solnička s Pepříkem se ho ujali velmi dobře,” doplňuje Jozef Šimko, spoluzakladatel Readmia.

Zdroj informací

Wolt a NejBusiness.cz

Datum

3. listopadu 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.6042 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál