Portál IT pracovních příležitostí No Fluff Jobs si zvolil agenturu Taktiq Communications

Portál IT pracovních příležitostí No Fluff Jobs si zvolil agenturu Taktiq Communications

Jeden z nejúspěšnějších polských start-upů No Fluff Jobs si pro své PR a komunikační aktivity v České republice vybral agenturu Taktiq Communications. Cílem je posílit komunikaci standardizovaných pracovních nabídek v oblasti IT a informování o trendech v oboru lidských zdrojů.

„Oblast IT a programování je zcela určitě jedno z nejperspektivnějších a zároveň i nejlukrativnějších povolání, kterým se člověk může v této době živit. Většina z nás si prošla úmorným procesem hledání zaměstnání, ať už skrze přátele nebo nabídkové portály, ale téměř vždy nějaká zásadní informace o potenciálním povolání chyběla. Benefity, využívané technologie, možnost práce z domova nebo ve většině případů finanční ohodnocení. Přesně to chceme eliminovat a uchazečům nabídnout přehledné, standardizované nabídky, které nic neschovávají,“ říká Marek Somol, Senior Marketing Specialist v No Fluff Jobs.

No Fluff Jobs působí na českém trhu od roku 2020 a nyní si přeje zapsat se do povědomí všech, kteří hledají i nabízejí práci v IT odvětví. V Česku služba není momentálně zpoplatněna a všichni návštěvníci se v každém inzerátu dozvědí opravdu vše, co potřebují k rozhodnutí vědět.

Taktiq pro No Fluff Jobs zajistí komunikační servis a bude spolupracovat na propojení PR a marketingových aktivit firmy s cílem dostat No Fluff Jobs do širšího povědomí veřejnosti. Vzhledem k povaze portálu a jeho rozšíření po střední a východní Evropě bude Taktiq informovat i o mezinárodních trendech v HR.

„Na spolupráci se těšíme. Upřímnost, otevřenost a přehlednost jsou hodnoty, se kterými se ztotožňujeme. No Fluff Jobs uspěla v Polsku, daří se jí expandovat na další trhy, což slibuje mimo jiné i přísun důležitých informací, srovnání a zajímavostí,“ říká Michal Uryč z Taktiq Communications.

No Fluff Jobs

No Fluff Jobs – pracovní portál působící v oblasti IT ve střední a východní Evropě, který je prvním a jediným, který vyžaduje zveřejnění platových rozsahů v každé pracovní nabídce. Po intenzivním vývoji od roku 2014 otevřel No Fluff Jobs v září 2019 pobočku v Budapešti a krátce poté, v roce 2020, spustil českou a v roce 2021 ukrajinskou, běloruskou a slovenskou verzi webové stránky. V roce 2020 navštívilo portál 1,9 milionu unikátních uživatelů, kteří vygenerovali přes 24 milionů zobrazení portálu.

Zdroj informací

No Fluff Jobs a NejBusiness.cz

Datum

25. října 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.0907 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál