Nová služba MONECO Family Office pomůže bonitním klientům s organizací investic a správou majetku

Nová služba MONECO Family Office pomůže bonitním klientům s organizací investic a správou majetku

Ve snaze vyjít vstříc potřebám nejnáročnější klientely spouštějí společnosti Broker Consulting a MONECO investiční společnost novou službu MONECO Family Office. Komplexní poradenská služba, na které se podílejí investiční specialisté, advokáti a daňoví poradci, pomůže bonitním klientům lépe strukturovat vlastněný majetek v podobě podílů na firmách, nemovitostí nebo uměleckých děl.

„MONECO Family Office jsme vytvořili v reakci na potřeby bonitních klientů skupiny Broker Consulting, ať už se jedná o dědice rozsáhlých majetků, majitele firem, podnikatele či vlastníky nemovitostních portfolií. Naším posláním je nabídnout těmto náročným klientům investičně a daňově optimální řešení, včetně předávání majetku dalším generacím. Služba je zajištěna velmi zkušeným realizačním týmem a je pojata komplexně, čímž se odlišuje od naprosté většiny konkurenčních konceptů,“ vyjmenovává důvody vzniku této služby její garant Martin Hanzlík.

Tato komplexní poradenská služba vznikla ve spolupráci firem Broker Consulting, MONECO a MONECO investiční společnost v srpnu tohoto roku. Je určena bonitním klientům s majetkem ve stovkách milionů korun. „Základním pilířem služby je poradenství, a to nejen poradenství kam investovat, ale zejména jakým způsobem organizovat investice a správu majetku,“ vysvětluje Jiří Šindelář, ředitel investiční divize skupiny Broker Consulting a generální ředitel MONECO investiční společnosti.

Služba MONECO Family Office, na níž se podílejí nejrůznější odborníci z řad MONECO investiční společnosti, advokátů i daňových poradců, zajistí nejnáročnějším klientům audit celého jejich majetku a vytvoří optimální strukturu pro dosažení jejich specifických cílů. Těmi mohou být například vytvoření investičního fondu na míru a plánu ustavujícího nakládání s rodinným majetkem, oddělení vlastnictví majetku od jeho správy nebo dělba majetku a výplaty pro dědice. Služba je s ohledem na rozdílné výše majetků vysoce individuální.

Zdroj informací

Broker Consulting, a.s. a NejBusiness.cz

Datum

25. října 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.3089 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál