Otázku kam směřuje naše budoucnost zodpoví experti na online investiční konferenci

Otázku kam směřuje naše budoucnost zodpoví experti na online investiční konferenci

Vývoj ekonomiky v následujících měsících představí Online investiční konference 2021. Aktuální ekonomická témata okomentují a na divácké dotazy odpoví renomovaní odborníci z řad českých investorů, ekonomů a zástupců byznysu. Vrcholným bodem konference bude živá panelová diskuze.

 

Konference otevře mnoho ekonomických témat, která to budou?

Vše, co se točí okolo naší budoucnosti a investičních příležitostí, okomentují hned na začátku osobnosti jako jsou Marek Hatlapatka, generální ředitel společnosti CYRRUS a její hlavní investiční stratég Tomáš Menčík.

Kam kráčíš, Česko? se zeptá známý ekonom Tomáš Sedláček, který se zamyslí nad vývojem inflace a státního dluhu.

Důchodová reforma a proč by se vaše děti neměly spoléhat na státní důchod, bude tématem hlavní ekonomky Raiffeisenbank Heleny Horské, která přijala pozvání účastnit se konference přímo v natáčecím studiu.

Budoucnost trhu s nemovitostmi, a to z pohledu investora a stavaře, je dalším tématem. Diskutovat budou Leoš Anderle, ředitel společnosti Sekyra Group a Miloš Hutník, zástupce společnosti Weber, Saint-Gobain, jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů stavebních materiálů v Česku.

Dalším palčivým tématem dneška je nedostatek čipů ve světě. Jak se to dotýká každého z nás? Situaci přiblíží zástupce společnosti ON Semiconductor. A na otázky, jaká je budoucnost e-commerce, či zda mají šanci kamenné obchody, odpoví zakladatel Expanda Adam Kurzok.

„Spojení názorů renomovaných odborníků z řad českých investorů, ekonomů a zástupců byznysu v jednom prostoru jistě přinese zajímavý expertní pohled na naši budoucnost. Jsem přesvědčen, že konference tohoto formátu je svého druhu jedinečná a nemá v České republice obdoby,“ komentuje investiční konferenci Marek Hatlapatka, generální ředitel společnosti CYRRUS.

Program akce doplní videoanketa top českých investorů a portfolio manažerů. Jaká je jejich investiční strategie?

Jaký perspektivní sektor doporučují k investování? O informace z praxe se podělí ti nejpovolanější: Radim Krejčí, Bohumil Trampota, Jaromír Sladkovský, Radim Dohnal, Štěpán Hájek, Martin Stránský a Tomáš Pfeiler.

Důležitým bodem konference je závěrečná panelová diskuze. Ta bude reagovat na zadlužování, inflaci a další témata vzešlá jak z videoankety, tak z diváckých dotazů. Diskutovat živě do studia přijdou renomovaní odborníci Helena Horská, Tomáš Menčík, Tomáš Sedláček a Lukáš Kovanda.

Online konference se koná ve středu 3. listopadu 2021 od 15.00 do 17.30 hodin. Moderuje ji Daniela Písařovicová. Registrace zdarma již probíhá na www.setkaniinvestoru.cz.

Zdroj informací

CYRRUS, a.s. a NejBusiness.cz

Datum

20. října 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.0792 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál