Emirates představuje novou nabídku pro SME cestující na Expo 2020

Emirates představuje novou nabídku pro SME cestující na Expo 2020

Letecká společnost Emirates, přední partner a oficiální aerolinka světové výstavy Expo 2020 v Dubaji, představuje novou nabídku pro malé a střední podniky, které v nadcházejícím šestiměsíčním období plánují navštívit tuto jedinečnou akci. Všichni členové věrnostního programu Emirates Business Rewards získají za rezervaci letenky do Dubaje do 15. listopadu 2021 pro lety uskutečněné do 31. března 2022 o 25 % bodů více než obvykle. Členové tak získají 1,25 bodů za každý americký dolar uplatněný při nákupu letenky do hostitelského města Expa.

Body v Emirates Business Rewards lze využít při nákupu letenek a upgradů do vyšších tříd jak pro majitele firem, tak pro její zaměstnance.

Emirates Business Rewards má v současné chvíli více než dvacet tisíc členů z řad malých a středních podniků. Nalezneme mezi nimi poradenské firmy, poskytovatele technologií a obchodní společnosti z různých odvětví včetně realit, stavebnictví, IT či zdravotnictví.

Expo 2020 v Dubaji je otevřeno podnikatelům z celého světa, ti mají možnost na největší a nejrozmanitější světové výstavě navázat nové obchodní kontakty a rozšířit svůj dosah na nových trzích. Akce se zúčastní 192 zemí a očekává se, že přiláká na pětadvacet milionů návštěvníků, z nichž sedmnáct milionů budou mezinárodní hosté. Jedná se také o první světovou výstavu pořádanou v regionu Blízkého východu, Afriky a jižní Asie. Ústřední myšlenkou je „Propojujeme mysli, vytváříme budoucnost“, která si klade za cíl inspirovat návštěvníky tím, že představí nejlepší příklady spolupráce a inovace z celého světa.

Atraktivní nabídky pro získání ještě více věrnostních bodů

Není lepší čas na obchodní cestu do Dubaje, než nyní, Emirates spouští další nabídky pro obchodní cestující. Vedle připsání bodů v programu Emirates Business Rewards, získají individuální členové, kteří jsou rovněž členy věrnostního programu Emirates Skywards, na stejném letu také míle Skywards.

Během celého konání Expa 2020 získávají zákazníci za každou minutu strávenou v Dubaji jednu míli Skywards navíc. Tato nabídka se vztahuje na všechny letenky Emirates do Dubaje zakoupené právě během období Expa. Stávající i noví členové věrnostního programu Emirates Skywards, kteří se do programu zaregistrují do 31. března 2022, mohou tuto nabídku využít na stránkách emirates.com a získat tak až 5 tisíc mil navíc.

Zákazníci Emirates navštěvující Dubaj nebo cestující přes Dubaj během období Expa obdrží ke každé zakoupené letence jednodenní vstupenku na tuto světovou výstavu zdarma.

Zákazníci Emirates, kteří se prokáží palubním lístkem, si mohou užít bezplatnou návštěvu Dubai Frame, která patří mezi ikonické stavby města a nabízí panoramatický výhled na starou i novou část Dubaje. Stejně tak mohou cestující využít atraktivní slevy a další výhody u více než 500 maloobchodníků, restaurací a v rámci dalších volnočasových atrakcí. Podrobnosti o nabídkách naleznete zde.

Společnost Emirates zavedla řadu opatření na zemi i na palubách svých letadel, aby cestujícím poskytla nejvyšší hygienická a bezpečností standardy. Letecká společnost rovněž uvedla do provozu tzv. bezkontaktní cestu s využitím biometrických technologií a bezdotykového odbavení, které v kombinaci s využitím mezinárodních cestovních pasů IATA Travel Pass usnadňují a zpříjemňují zákazníkům cestování letadlem.

Emirates je lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, které odrážejí potřeby cestujících v tomto dynamickém období. Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabídla jim ještě delší platnost letenek a štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému, prodloužila do dalšího oznámení platnost cestovního multirisk pojištění a svým věrným zákazníkům umožnila rovněž prodloužit platnost jejich mil Skywards a členských úrovní.

Cestujícím letecká společnost doporučuje zkontrolovat si před cestou nejnovější vládní opatření týkající se cestovních požadavků cílové destinace. Informace o vstupních požadavcích pro mezinárodní návštěvníky Dubaje naleznete zde.

Zdroj informací

Emirates a NejBusiness.cz

Datum

19. října 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Zajímavosti a tiskové zprávy

13. června 2024

Skanska uvádí na trh novou lokalitu, Habitat Malešice nabídne multifázový projekt s více než 1 000 byty

Skanska představuje svůj doposud největší rezidenční projekt s názvem Habitat a spouští prodej první...

24. května 2024

NOBO AUTOMOTIVE bude vyrábět sedladla pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě,...

20. května 2024

Bonami expanduje do Itálie

onami, prodejce nábytku dekorací a vybavení do domácnosti, se rozšiřuje na další trh, tentokrát do Itálie....

10. května 2024

Investiční fond Vetfund otevírá nejmodernější veterinární kliniku v ČR

V Praze na Palmovce zahájila od května svou činnost nejmodernější veterinární klinika v České republice....

2. května 2024

VDT Technology dokončila projekt digitálního dvojčete úpravny vody

VDT Technology, vývojář digitálních aplikací pro vodárenský průmysl, dokončil spolu s partnery inovativní...

23. dubna 2024

Klimatická neutralita ve stavebnictví. STRABAG chce dosáhnout zdánlivě nemožného do roku 2040

Odvětví stavebnictví patří s podílem téměř 38 % na celosvětových emisích k největším znečišťovatelům...

17. dubna 2024

Bonett pod vlastní značkou otevírá první dvě CNG stanice na Slovensku

Přední český dodavatel alternativních pohonných hmot Bonett vstupuje se svojí značkou na slovenský trh....

12. dubna 2024

ČEPRO spouští prodej nového paliva se 100% obsahem HVO

Společnost ČEPRO od dubna pro své velkoobchodní zákazníky nabízí nové palivo s obchodním označením HVO...

25. března 2024

Direct pojišťovna překonala další dva milníky. Má 3,5 miliardy v portfoliu a půl milionu klientů

Direct pojišťovna potvrzuje svou dlouhodobou pozici mezi nejrychleji rostoucími pojišťovnami na trhu....

13. března 2024

Komerční banka bude vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ

Od 18. března 2024 do 15. dubna 2024 bude Komerční banka vyplácet zjištěné pohledávky věřitelů Sberbank CZ...

Reklama

Page generated in 1.1194 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál