FlixTrain hledá partnery pro gastro řešení

FlixTrain hledá partnery pro gastro řešení

Společnost FlixTrain vyhlašuje svou první globální výzvu k předkládání inovací. Na začátku letošního léta tento poskytovatel mobility výrazně rozšířil svou nabídku v Německu a od května jezdí vlaky FlixTrains také mezi Stockholmem a Göteborgem ve Švédsku. Aby se cestování stalo ještě pohodlnějším, zkoumá společnost FlixTrain nové způsoby nabídky gastronomických služeb ve vlaku, a hledá proto nápady po celém světě. Cílem je dále rozvíjet světlou budoucnost udržitelného cestování. Další informace a všeobecné podmínky naleznete níže.

Hledá se inovativní koncept gastronomických služeb

Společnost FlixTrain nabízí cestujícím udržitelný, cenově dostupný a pohodlný zážitek z cestování. Aby společnost dále vylepšila svou nabídku, chce prozkoumat nové koncepty gastronomických služeb, které by případně nabízela na palubách svých vlaků, a proto vyhlašuje první celosvětovou výzvu k předkládání inovací.

FlixTrain vyzývá společnosti a inovátory po celém světě ke spolupráci na budoucnosti bezproblémového a udržitelného cestování. Společnost hledá kreativní koncepty, které by cestujícím v průběhu jízdy nabídly jídlo a nápoje. Cílem je připravit pro cestující nabídky občerstvení, kávy a svačin snadno, pohodlně a spolehlivě a zároveň zaručit nízký dopad na životní prostředí. Flixmobility hledá dlouhodobého partnera pro realizaci takového nového inovativního gastronomického řešení.

Účastníci mohou své návrhy předkládat do 30. listopadu 2021. Nejlepší nápad získá dlouhodobou spolupráci s nejekologičtějším provozovatelem vlaků v Německu.

Zdroj informací

FlixBus CZ s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

16. října 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.0615 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál