Televizi Kuki si nově pustí i majitelé všech telefonů Huawei

Televizi Kuki si nově pustí i majitelé všech telefonů Huawei

Aplikace Kuki, která byla doposud výsadou obchodů s aplikacemi App Store a Google Play, je po několikaměsíčním betatestování dostupná i v obchodě AppGallery. Naladit televizi Kuki tak nyní mohou majitelé všech zařízení Huawei, včetně těch s novým operačním systémem HarmonyOS. V aplikaci diváci naleznou všechny funkce, na které jsou zvyklí z ostatních platforem.

„Zpřístupnění aplikace pro telefony Huawei je součástí naší ambice nabídnout televizi Kuki co největšímu počtu diváků. Mobily čínského výrobce mají na našem trhu nezanedbatelný podíl, a tak byl vývoj aplikace pro AppGallery přirozeným krokem, navíc podpořený velkým zájmem ze strany klientů. Po možnosti využívat Kuki na chytrých hodinkách se jedná o další platformu, která umožní využít plný potenciál naší internetové televize,“ říká Lukáš Pazourek, marketingový ředitel televize Kuki.

Aplikace Kuki pro telefony Huawei byla v betatestování od začátku roku 2021. Po posledních úpravách a následném zveřejnění v AppGallery si ji do svých mobilních telefonů stáhly necelé 2 000 uživatelů. Aplikace Kuki je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android 5.1 a vyšší.

Zdroj informací

Kuki a NejBusiness.cz

Datum

15. října 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2755 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál