Veřejnost může vybrat Equa bank Rodinnou firmu roku 2021

Veřejnost může vybrat Equa bank Rodinnou firmu roku 2021

Začalo hlasování široké veřejnosti v soutěži Equa bank Rodinná firma roku. Hlasovat na www.rodinnafirmaroku.cz je možné od 11. do 31. října 2021. Vyhlášení vítězů 10. jubilejního ročníku soutěže proběhne již tradičně v rámci Dne podnikatelů České republiky 25. listopadu 2021 v Praze. Oznámeny budou tři nejlepší rodinné firmy kategorie Střední firma a tři nejlepší kategorie Malá firma, které zvolila porota. Zároveň bude vyhlášen vítěz Ceny veřejnosti, který je vybírán z obou kategorií. Soutěž pořádá Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Generálním partnerem soutěže je již tradičně Equa bank.

Equa bank Rodinná firma roku hledá inspirativní příběhy rodinných firem, které úspěšně překonaly mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu, čestném jednání a tradici firmy, kterou zamýšlejí zachovat prostřednictvím svých následníků i pro další generace. Rodinné firmy podnikají promyšleně, odpovědně, v dlouhodobém horizontu a také pomáhají v místě, kde působí. Je pro ně důležitá i podpora rodiny v podnikání či sdílení zkušeností.

Vítězové voleni porotou jsou vyhlašováni ve dvou kategoriích: Malá firma (firmy do 50 zaměstnanců s obratem do 10 mil. EUR) a Střední firma (firmy do 250 zaměstnanců s obratem do 50 mil. EUR). Letos se mohly firmy do ocenění přihlásit do 10. září.

Vítěze Ceny veřejnosti soutěže Equa bank Rodinná firma roku je možné vybírat z pěti nejlepších rodinných firem kategorie Střední firma a pěti nejlepších kategorie Malá firma. Deset finalistů pro hlasování veřejnosti vybrala porota. Jsou jimi (v abecedním pořadí): Bamboolik, DVOŘÁK – svahové sekačky, ECOGLASS, Grada Publishing, HTP, Navláčil stavební firma, SATTTURN HOLEŠOV, TisknuLevne.cz, Vinařství Ludwig a firma VITAMINÁTOR.

Hlasovat je možné na www.rodinnafirmaroku.cz  období od 11. do 31. října 2021. Hlasující, který svůj hlas udělí jako 100. v řadě, získá kvalitní hodinky tradiční značky PRIM, stejně jako vítězná firma za každou kategorii.

„Podpora rodinných firem je důležitá. Vytvářejí pracovní místa, významnou měrou se podílejí na exportu a tím i na budování dobrého jména naší země v zahraničí. Těší se důvěře zákazníků a klientů, ale také u obchodních partnerů. Proto Equa bank dlouhodobě pomáhá rodinnému podnikání. A proto také již deset let v rámci soutěže Equa bank Rodinná firma roku maximálně podporujeme rodinné podnikání, oceňujeme nejlepší rodinné firmy, motivujeme je k jejich dalšímu růstu a rozvoji a nabídku našich produktů neustále vylepšujeme na míru jejich potřebám,“ říká Luboš Janoušek, ředitel firemního bankovnictví Equa bank,

„Zájem o tuto prestižní cenu překonal naše očekávání a opět se setkáváme se zajímavými rodinnými a podnikatelskými příběhy. Tak jak roste úroveň rodinného podnikání, tak roste i vliv rodinných firem na naši ekonomiku a společnost. Firmy ve finále jsou výběrem odvahy, obětavosti a spolupráce podnikatelských rodin a jejich zaměstnanců u nás,“ uvedl Libor Musil místopředseda představenstva AMSP ČR a garant asociačního projektu Rodinná firma.

Zdroj informací

Equa bank a.s. a NejBusiness.cz

Datum

11. října 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.3527 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál