Rozšířená automatizace tisku díky snímací jednotce pro Canon

Rozšířená automatizace tisku díky snímací jednotce pro Canon

Společnost Canon Europe představuje novou snímací jednotku pro barevnou digitální produkční tiskárnu řady imagePRESS C910, která reaguje na rostoucí poptávku trhu po rozšířené automatizaci tisku. Toto volitelné příslušenství, které je již k dispozici pro vlajkovou řadu Canon imagePRESS C10010VP, umožní komerčním tiskárnám i interním tiskovým oddělením trvale dosahovat nejvyšší kvality tiskových výstupů v kratším čase a bez manuálních zásahů obsluhy.

Snímací jednotka odstraňuje nutnost časově náročné ruční kalibrace a je vybavena dvěma snímači – kontaktním obrazovým a spektroskopickým. Ty sledují předozadní registraci a barevný tón každého obrazu před a během tisku a automaticky přizpůsobují nastavení úlohy od prvního do posledního listu bez ohledu na dovednosti obsluhy. Toto nastavení probíhající v reálném čase zohledňuje typ média a zvyšuje již beztak vynikající úroveň automatické kalibrace barev, kterou nabízí vestavěná technologie Multi Density Adjustment Technology (Multi-D.A.T.) (Tato technologie provádí automatické kalibrace měřením vzorků barev na přenosovém pásu a je standardní výbavou strojů Canon imagePRESS).

Hiro Imamura, viceprezident divize Document Solutions Marketing & Innovation společnosti Canon Europe, k tomu podotýká: „Tiskárna řady imagePRESS C910 je robustní, všestranně vybavené produkční zařízení, které v sobě spojuje produktivitu, kvalitu a flexibilitu. Od svého uvedení na trh se těší široké oblibě u komerčních i vnitropodnikových tiskáren a my nadále rozvíjíme jeho schopnosti. Nejprve jsme přidali další dokončovací řešení pro čelní ořez brožur a online kroužkovou vazbu a nyní přinášíme novou snímací jednotku. Tu obzvlášť ocení mnozí zákazníci, kteří se v důsledku nedávných globálních změn ocitli pod tlakem, aby s menšími týmy plnili napjaté termíny a očekávání vysoké kvality, a potřebují tak soustředit kvalifikované zdroje tam, kde mají pro zákazníky největší přidanou hodnotu.“

Nová snímací jednotka pro tiskárny řady imagePRESS C910 je komerčně dostupná u společnosti Canon a akreditovaných partnerů od 7. října.

Zdroj informací

Canon a NejBusiness.cz

Datum

9. října 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2259 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál