Promo kampaň na dětské účty od Spořitelny

Promo kampaň na dětské účty od Spořitelny

Stejně jako v minulých letech připravila Česká spořitelna i letos promo kampaň zaměřenou na dětské účty. Rodiče při založení dětského účtu, pravidelném posílání kapesného a sjednání jednoho z doplňkových produktů pro dítě (stavební spoření, penzijní spoření nebo životní pojištění), mohou získat na účtu dítěte částku až 600 Kč. Nově mohou získat bonus na účet i přímo rodiče. Pokud se založením dětského účtu převedou svůj stávající účet z jiné banky do Spořitelny, získají bonus ve výši 1000 Kč. Letošní promo akce trvá do konce října 2021 a je možné ji využít do 15tých narozenin dítěte. Celou kampaň podpoří i zcela nový vzdělávací blog pro děti a dospělé.

„Spojení kapesného a dětského účtu je skvělým krokem, jak nechat děti nahlédnout do světa financí a vyzkoušet si hospodařit s penězi pod dozorem rodičů. Děti se učí zacházet nejen s běžným účtem, mobilním bankovnictvím George, ale i vlastní platební kartou a zlepšují se ve finanční gramotnosti,” říká Petr Pluháček, který má v České spořitelně na starost nabídku služeb pro mladé klienty.

S promo nabídkou na dětský účet spouští Česká spořitelna nový vzdělávací blog, který je zaměřen na rodiče i děti ve věku 8-14 let. Jeho cílem je vzdělávat v oblasti finanční gramotnosti a rodičům poskytnout praktické informace, které se jim ve vztahu k dětskému účtu, jako disponentům mohou hodit. Kampaň na dětský účet poběží jak v tištěných médiích, na internetu formou promo bannerů, tak videí a na sociálních sítích za podpory influencerů. Pro děti je rovněž připravena vědomostní soutěž o mobilní telefon iPhone 12 mini.

Odkaz na vzdělávací seriál pro děti 
Odkaz na vzdělávací seriál pro rodiče 

Výhody dětského účtu: 

• Založení a vedení dětského účtu je zcela zdarma; 
• Platební karta pro děti už od 8 let;
•  Děti nemohou utratit více, než mají na účtu; 
• Rodiče mohou nastavit limity pro všechny typy platebních operací; 
• O každé provedené platbě jsou rodiče informováni, ať už díky upozornění z mobilní aplikace George (pomocí tzv. Push notifikace) nebo e-mailem; 
• V případě ztráty karty ji lze zdarma a jednoduše zablokovat nebo odblokovat přes mobilní aplikaci George, v internetovém bankovnictví George nebo telefonicky na infolince v Klientském centru 800 207 207 a kartu zase odblokovat. 

Zdroj informací

Česká spořitelna, a.s. a NejBusiness.cz

Datum

17. září 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.4685 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál