“Nezůstávej s prací při zemi!” StartupJobs spouští další outdoorovou kampaň

“Nezůstávej s prací při zemi!” StartupJobs spouští další outdoorovou kampaň

Hlad po kvalitních lidech ve startupech pořád roste, což potvrzují i data StartupJobs, které se pustilo do druhé masivní brandové kampaně. Ta poběží celé září a vidět bude po celé Praze. Má za úkol přiblížit široké veřejnosti svět startupů i možnosti raketového růstu kariéry v tomto prostředí. Slogan kampaně nese heslo: Nezůstávej s prací při zemi. Pro raketový růst kariéry. StartupJobs.cz.

“Časy, kdy práce pro startup byla jen pro nadšence, jsou dávno pryč. Celé prostředí se hodně profesionalizovalo. To umožňuje pracovat pro stabilní startup, který mění svět, a zároveň raketově kariérně růst. Naše firmy také často nabízí řadu benefitů, a to i těch méně tradičních jako jsou třeba sauny, tělocvičny a neomezené dovolené,” říká Filip Mikschik, zakladatel a CEO StartupJobs.

Kde bude vidět

Kampaň poběží celé září na řadě míst v Praze. Žraločí plakáty jsou od dnešního dne ve vozech pražského metra na linkách B a C. Červenobílé rakety zdobí i citylight panely na Budějovické, Florenci, Křižíkově a Andělu. Největší co do plochy jsou LED billboardy na Wilsonově, OD Kotva, Českomoravské a na OD Máj (Národní).

Proč pracovat pro startup?

Kampaň StartupJobs otevírá dveře do světa startupů širší veřejnosti. Chce ukázat, proč se pro takové společnosti vyplatí pracovat, jak mění svět a že umožňují raketový růst kariéry. Zároveň s outdoorovou kampaní spouští StartupJobs i speciální sekci na webu, která více do detailu rozvádí výhody startupů.

“Startupy umožňují lidem proměnit velké vize ve skutečnost. Nepotřebujete totiž postupně obcházet nekonečné množství oddělení, aby vaše nápady byly realizovány a aby jste si rozšiřovali obzory. Navíc inovace jsou na denním pořádku, takže každý startupista pracuje s těmi nejnovějšími technologiemi a nástroji. Jsou to právě startupy, kdo přichází s globálními řešeními, která mají za cíl měnit nejen celá odvětví, ale i to, jak žijeme. O smysluplnou práci tu opravdu není nouze. A v neposlední řadě po vás taky nikdo nebude vyžadovat naškrobený oblek, účast na nekonečných meetinzích a celý den strávený v malinkaté kancelářské kóji,” dodává Mikschik.

StartupJobs

StartupJobs je platforma pro startupy, kterým pomáhá rozrůst se o ty správné lidi, uchazečům o práci zprostředkovává jejich vysněnou práci.

Zdroj informací

StartupJobs.com s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

17. září 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.3444 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál