Epson představila nejnovější generaci superrychlých POS tiskáren účtenek

Epson představila nejnovější generaci superrychlých POS tiskáren účtenek

Společnost Epson Europe, největší výrobce POS tiskáren účtenek, uvedla na trh nejnovější generaci superrychlých POS tiskáren účtenek řady T88.

Nová POS tiskárna TM-T88VII, která staví na úspěchu předchozích modelů, doznala řadu vylepšení v celkovém provedení. Má také rozšířené možnosti připojení, je výkonnější a ekologicky efektivnější. Nový model TM-T88VII je plně kompatibilní s modely T88V a T88VI a je přizpůsobený vysokým nárokům vytížených maloobchodních řetězců a pohostinství v celém regionu EMEAR.

Tato nová POS tiskárna má mnoho ekologických předností – šetří například papír díky úzkým okrajům tisku, má nízkou spotřebu energie a sníženou hlučnost. Tiskárna je také kompatibilní s ekologicky šetrným termálním papírem bez obsahu fenolu.

Nová TM-T88VII je vlajkovou lodí společnosti Epson mezi POS tiskárnami účtenek a nabízí aktuálně nejrychlejší tisk na trhu – až 500 mm/s. K dalším přednostem patří vícejazyčné funkce, nové kontrolky LED a automatický bezdrátový tisk přehledů s údaji o chybách. Má také oceňovanou a nanejvýš spolehlivou tiskovou hlavu Epson, která vydrží 20 milionů řádků nebo 200 kilometrů tisku a její střední doba mezi poruchami je 360 000 hodin.

Tiskárna TM-T88VII je plně kompatibilní se softwarem tiskáren T88V a T88VI a využívá stejný instalační prostor jako předchozí modely, takže je možné na ni rychle přejít bez dodatečných nákladů, provozních prostojů nebo nutnosti měnit uspořádání či prostorové nároky na prodejních pultech.

Tiskárna Epson TM-T88VII se dodává v černé i bílé barvě a má nový design horního krytu. Lze ji dynamicky sdílet mezi terminály PC-POS, mobilními zařízeními a cloudem. Díky vestavěnému Ethernetu a USB, sériovému připojení, napájenému USB a Wi-Fi se dokáže flexibilně propojit téměř s kterýmkoli systémem. Usnadňuje také tisk z webových aplikací díky technologii ePOS-Print® od společnosti Epson a funkci Server Direct Print pro přímý tisk z webu.

Robert Matuška, Business Account Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK, dodává: „Naše nová tiskárna účtenek TM-T88VII, která staví na úspěchu řady T88, je ideální pro rušné maloobchody a pohostinství v celém regionu EMEAR – pro podniky s mnoha prodejními pulty a vysokými nároky na výkon a spolehlivost při tisku účtenek. Usnadnili jsme zákazníkům modernizaci tisku účtenek, aby mohli využít nová vylepšení, která nabízíme. Tiskárna TM-T88VII je špičková, vysoce výkonná a ekologická tiskárna účtenek, která je navržená pro rychlý a spolehlivý tisk v nejnáročnějším prostředí maloobchodu a pohostinství.“

Nová tiskárna TM-T88VII bude k dispozici v celém regionu EMEAR od 1. října 2021.

Zdroj informací

Epson a NejBusiness.cz

Datum

10. září 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.126 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál