Bolt Food nově v Plzni

Bolt Food nově v Plzni

Do Plzně přichází služba doručování jídla Bolt Food a v zelené termotašce veze vysoké slevy v prvních týdnech provozu či bleskurychlé doručení. A plzeňští restauratéři se mohou těšit na mimořádně výhodné podmínky spolupráce.

Nejen pivem živ je Plzeňan, a když dostane hlad, může si nyní jídlo nechat přivést domů prostřednictvím aplikace Bolt Food. Po Praze, Brně, Ostravě a Olomouci totiž přichází tato služba doručování jídla z restaurací a potravin z obchodů také do Plzně. V rámci několik týdnů trvající promo akce láká na dopravu zdarma do vzdálenosti 3 kilometrů a slevu ve výši 30 procent na jídlo ze všech restaurací. Patří mezi ně řetězce i místní podniky, jejichž řada se bude stále rozšiřovat stejně, jako počet službou Bolt Food obsluhovaných obchodů s potravinami. Mezi ně patří také lokální pekařství a cukrárny, ale také vinárny nebo květinářství. 

Aplikace Bolt Food je dostupná na Google Play i App Store a umožňuje sledovat celý proces objednávky od jejího doručení restauraci přes vyzvednutí kurýrem po zazvonění u zákazníkova domovního zvonku. To se u uživatelů těší velké oblibě stejně jako okolnost, že partnerští kurýři se zelenými termotaškami Bolt Food typicky dováží do pouhých 25 minut. Prostřednictvím Bolt Food si v Plzni bude možné objednávat od 9 do 23 hodin v okruhu 6 km od restaurace nebo obchodu.

„Po službě odvozu autem v Plzni spouštíme také rozvoz jídla pod značkou Bolt Food. Místním restauracím nabízí snadný způsob, jak bez velkého úsilí získávat nové zákazníky. Náš systém objednávání jídel přitom restaurace nijak nezavazuje, například k minimálnímu počtu objednávek. Zato Bolt Food poskytuje partnerským restauracím rychlou a osobní zákaznickou podporu, stejně jako podporu marketingovou,” vysvětluje Marek Maxa, manažer Bolt Food pro Českou republiku.

Plzeňští si mohou také vydělávat rozvozem jídla v zelené termotašce. Zájemce o tuto práci musí být starší 18 let a mít živnostenské oprávnění. Pokud chce nastávající kurýr doručovat veškeré zboží, které je přes aplikaci Bolt Food k dispozici, tedy také například nebalené potraviny, musí si vyřídit zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, takzvaný potravinářský průkaz, což ale jde velice jednoduše.

Zdroj informací

Bolt a NejBusiness.cz

Datum

30. srpna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.0683 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál