Emirates Skywards spouští novou online předplatitelskou platformu Skywards+

Emirates Skywards spouští novou online předplatitelskou platformu Skywards+

Oceňovaný věrnostní program Emirates Skywards leteckých společností Emirates a flydubai spustil online předplatitelskou platformu „Skywards+“. Díky této platformě má 27 milionů členů programu Skywards snadnější přístup k dalším odměnám a benefitům, a to po celý rok. Platforma „Skywards+“ byla původně představena již v roce 2019 pro vybrané členy, nyní je k dispozici všem přihlášeným a aktivním členům věrnostního programu Emirates Skywards. Roční předplatné je pro zákazníky dostupné již od 8 640 korun (399 USD), registrovat se mohou na stránkách emirates.com, a díky tomu čerpat výhody, včetně bonusových mil, slev na přesun do vyšší letové třídy, přístupu do letištního salónku, zvýhodněné sazby Cash + Miles a další.

Předplatitelé mají výběr ze 3 balíčků

Věrnostní program společnosti Emirates Skywards+ nabízí předplatitelům tři varianty balíčků s výhodami ušitými přímo na míru. Členové úrovně Blue, Silver, Gold a Platinum si mohou vybrat z balíčku Classic, který je dostupný za roční předplatné v hodnotě 8 640 korun (399 USD), balíčku Advanced za 15 132 korun (699 USD) nebo balíčku Premium s ročním předplatným za 21 630 korun (999 USD).

Balíček Classic nabízí předplatitelům 20% bonus v podobě přidaných Skywards mil, přístupu do salónku Emirates Business Class Lounge dvakrát ročně a navýšení zavazadlového limitu o 5 kg.

S Advanced balíčkem čerpají členové programu 20% slevu na přesun do vyšší letové třídy, navýšení zavazadlového limitu o 10 kg nebo odbavení extra zavazadla navíc a mají také přístup do salonku Emirates Business Class Lounge, a to až pětkrát ročně.

Díky balíčku Premium mají členové programu možnost ještě rychleji dosáhnout vyšší úrovně nebo snadnějšího udržení stávající členské úrovně díky 20% bonusu v podobě statusových mil. Dále mohou čerpat 20% slevu na přesun do vyšší letové třídy, přístup do salónku Emirates Business Class Lounge desetkrát do roka, a také bonus v podobě navýšení zavazadlového limitu o 10 kg nebo odbavení extra zavazadla navíc.

Emirates Skywards je lídrem v celém leteckém průmyslu v poskytování špičkových a inovativních nabídek. Věrnostní program společnosti byl prvním na celém světě, který svým členům nabídl prodloužení členského statutu do roku 2022. Platnost Skywards mil, jež měla vypršet v dubnu 2020, byla prodloužena do 31. prosince 2021, členové Emirates Skywards tak mohou využívat celou řadu benefitů.

Emirates Skywards nabízí čtyři úrovně členství: Blue, Silver, Gold a Platinum. Každá úroveň má své benefity a výsady. Členové mohou nové míle získat také prostřednictvím dalších partnerů, ať už se jedná o hotely, půjčovny aut nebo jiné finanční a volnočasové služby. Skywards míle mohou být uplatněny na nákup letenek u partnerských aerolinií, hotelové pobyty, vstupenky na sportovní a kulturní události a další zážitky.

Zdroj informací

Emirates a NejBusiness.cz

Datum

17. srpna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.7177 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál