Emirates obnovuje a posiluje spoje v celé síti

Emirates obnovuje a posiluje spoje v celé síti

V návaznosti s nedávným uvolněním vstupních požadavků pro cestující z dvanácti zemí do Spojených arabských emirátů a zařazení SAE do „oranžové“ skupiny britského cestovního semaforu, reaguje letecká společnost Emirates na prudký nárůst poptávky po cestování a posiluje spoje v celé své síti. Aerolinka obnoví a navýší spoje v celkem 29 městech o téměř 270 letů.

 

Rozšíření linek z/do Velké Británie

Od října navýší Emirates lety do Velké Británie na 73 týdně, včetně šesti letů denně do Londýna na letiště Heathrow, dále bude létat dvakrát denně do Manchesteru, desetkrát týdně do Birminghamu a jednou denně do Glasgow. Na lince do Londýna u čtyř letů a u obou dvou letů do Manchesteru budou nasazena ikonická letadla A380.

Emirates optimalizuje letový řád, aby cestující mohli co nejpohodlněji přestoupit na spoje v rámci celé sítě, zejména pak do velkých afrických měst jako je Johannesburg, Kapské město a Lusaka nebo do destinací v západní Asii, včetně Karáčí, Islámábádu a dalších.

Navýšení spojů do USA a obnovení linek v Africe

V současné době létá Emirates do 12 amerických měst, celkem nabízí 70 letů týdně. V průběhu srpna přidá další spoje do Houstonu, Bostonu a San Franciska, aby uspokojila zvyšující se poptávku. Aerolinka navýší také kapacitu své newyorské linky, od 13. srpna nabídne čtyři lety týdně letounem A380 do New York JFK.

Denní lety do Johannesburgu budou navýšeny na 11 letů týdně, navýšeny budou i navazující lety do Durbanu. Emirates nabídne tři lety týdně také do Kapského města. Cestující z a do těchto tří afrických měst mohou bezpečně a pohodlně přestoupit na další lety do Evropy, Blízkého východu, západní Asie a Spojených států. Obnoven byl také let do Lusaky, v rámci mezipřistání spoje do Harare, a Entebbe, obě linky nabídnou pět letů týdně.

Emirates bezpečným a udržitelným způsobem postupně obnovuje svoji globální síť s ohledem na poptávku trhu a provozní podmínky daných destinací. V současné době nabízí lety do více než 120 destinací, doposud společnost obnovila téměř 90 % ze své sítě před pandemií.

Dubaj: od července 2020 obnovilo město za přísných bezpečnostních opatření svůj turistický ruch. Dubaj zůstává jednou z nejoblíbenějších světových prázdninových destinací, zejména v zimní sezóně. Město je otevřeno pro mezinárodní obchodní i volnočasové návštěvníky. Nabízí od sluncem zalitých pláží či „světových nej“ po pohostinnost nejvyšší třídy a nepřeberné množství volnočasových i adrenalinových aktivit. Město bylo jedním z prvních na světě, které obdrželo certifikát WTTC, první globálně platný bezpečnostní a hygienický certifikát, udělovaný Světovou radou pro cestování a turismus. Certifikát dokládá komplexnost a účinnost opatření, která Dubaj přijala k zajištění zdraví a bezpečnosti svých návštěvníků.

Bezpečné cestování: Společnost Emirates zavedla řadu opatření na zemi i na palubách svých letadel, aby cestujícím na každém kroku jejich cesty poskytla nejvyšší hygienická a bezpečností opatření. Letecká společnost rovněž uvedla do provozu tzv. bezkontaktní cestu s využitím biometrických technologií a bezdotykové odbavení a poskytla tak svým zákazníkům ještě více příležitostí k využití mezinárodních cestovních pasů IATA Travel Pass.

Jistota během cest: Emirates je lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, které odrážejí potřeby cestujících v tomto dynamickém období. Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabídla jim ještě delší platnost letenek a štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému, prodloužila do dalšího oznámení platnost cestovního multirisk pojištění a svým věrným zákazníkům umožnila rovněž prodloužit platnost jejich mil Skywards a členských úrovní.

Zdroj informací

Emirates a NejBusiness.cz

Datum

13. srpna 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1366 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál