Na podporu Linky bezpečí poputuje 91 000 Kč ze sbírky pořádané u příležitosti Mezinárodního dne call center

Na podporu Linky bezpečí poputuje 91 000 Kč ze sbírky pořádané u příležitosti Mezinárodního dne call center

V sobotu 24. 7. se uskutečnil již druhý ročník Mezinárodního dne call center. Jeho vznik i letos iniciovalo největší tuzemské kontaktní centrum Conectart ve spolupráci s Asociací direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu (ADMEZ). V rámci oslav svátku call center se mezi tuzemskými společnostmi vybralo přes 90 000 Kč, které poputují na podporu provozu Linky bezpečí.

Letošní ročník dne call center je již druhým v pořadí a oproti loňskému roku se do něj zapojil téměř dvojnásobný počet společností, které se při výkonu své činnosti neobejdou bez pomoci kontaktních center. „Koronavirová krize jasně ukázala, jak důležitou profesí operátoři jsou. Nejen, že pomáhají při zvládání pandemie na nejrůznějších linkách hygienických stanic nebo ministerstva zdravotnictví, ale značnou měrou napomáhají i zásadnímu rozvoji e-commerce. A to jen díky jejich nasazení na mnoha informačních linkách, které jsou zákazníkům k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu,“ říká Petr Studnička, generální ředitel společnosti Conectart.

Právě datum konání, tedy 24. 7. odkazuje na často nepřetržitý provoz zákaznických a informačních linek. Během loňského prvního ročníku Mezinárodního dne call center se na podporu provozu Linky bezpečí podařilo od firemních dárců získat přes šedesát tisíc korun. Letos se vybraná suma díky společnostem Conectart, Daktela, Generali Česká pojišťovna a vyšplhala na částku ještě o třetinu vyšší. Společnost Alza věnovala pro potřeby linky dva mobilní telefony. Mimo výše jmenovaných společností, se do oslav spojených s novým svátkem call center zapojily také společnosti Samsung, Teleperformance, Comdata, CreditCall, ICON Communication Centres, Ušetřeno, Vocalls, Anect, ČEZ, ČSOB pojišťovna, Telly, Helvetia, Pillow pojišťovna, Vodafone, A-GIGA.

Zdroj informací

Conectart a NejBusiness.cz

Datum

10. srpna 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.2084 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál