Oznámení o připravovaném spojení soutěžitelů Global Repair Centres, s.r.o./ AUTONOVA BRNO s.r.o.

Oznámení o připravovaném spojení soutěžitelů Global Repair Centres, s.r.o./ AUTONOVA BRNO s.r.o.

Dne 31. 7. 2021 zahájil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (dále jen „ÚOHS") na základě návrhu společnosti Global Repair Centres, s.r.o., se sídlem Pardubice, Zelené Předměstí, Palackého třída 1908, IČO 09925953 (dále jen „Navrhovatel"), správní řízení ve věci povolení spojení soutěžitelů ve smyslu § 12 a násl. zákona č. 143/2001 Sb., o ochraně hospodářské soutěže a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon"). Ke spojení soutěžitelů má dojít podle § 12 odst. 2 zákona tak, že Navrhovatel má získat možnost výlučně kontrolovat společnost AUTONOVA BRNO s.r.o., Brno, Trnitá, Masná 418/20, IČO 46960341.

K navrhovanému spojení soutěžitelů má dojít zejména v oblastech maloobchodního prodeje nových a ojetých osobních vozidel, lehkých užitkových vozidel a motocyklů, poskytování servisních služeb pro osobní a lehká užitková vozidla a motocykly, maloobchodního prodeje náhradních dílů pro osobní a lehká užitková vozidla a motocykly, zprostředkování spotřebitelského úvěru na pořízení osobních vozidel a motocyklů a zprostředkování povinného ručení a havarijního pojištění.

Případné námitky je třeba zaslat ÚOHS ke sp. zn. ÚOHS-S0312/2021/KS do 5 dnů od zveřejnění tohoto oznámení, a to prostřednictvím datové schránky ÚOHS (ID datové schránky: fs2aa2t), e-mailu (posta@uohs.cz) nebo poštou na adresu Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, třída Kpt. Jaroše 7, 604 55 Brno.

Zdroj informací

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže a NejBusiness.cz

Datum

5. srpna 2021

Pozvánka na konferenci

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 2.1548 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál