Mattoni a KVIFF se těší na odložený první ročník partnerství

Mattoni a KVIFF se těší na odložený první ročník partnerství

Prémiová značka minerální vody Mattoni se před rokem stala partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Ročník 2020 byl ovšem kvůli pandemické situaci zrušen, a tak se letos můžeme těšit na historicky první reálné propojení těchto dvou značek v rámci filmové přehlídky. Na partnerství upozorní i kultovní Mattoni orel u silnice před Karlovými Vary, kterého míjí každý přijíždějící. Dosud tajný motiv přelepu bude odkazovat k filmové tematice.

„Těším se na náš společný první ročník, protože Mattoni a podpora kultury k sobě dlouhodobě a neodmyslitelně patří. Díky tomuto partnerství se zároveň pohybujeme v místě, kde se před téměř 150 lety zrodila naše firma, a kde legendární značka Mattoni pramení,“ říká Alessandro Pasquale, generální ředitel společnosti Mattoni 1873, do jejíhož portfolia značka Mattoni patří.

Mattoni se rozhodla do Varů přesunout i každoroční barmanskou soutěž Mattoni Grand Drink, která se dosud konala v Praze. Mattoni Grand Drink je již deset let oficiálním Mistrovstvím světa v míchání nealkoholických koktejlů. Nejlepší světoví barmani změří své síly 21. srpna 2021 na veřejném prostranství a vstup na akci bude pro návštěvníky zdarma. Open air akce Mattoni nabídnou nealkoholické osvěžení, hudební doprovodný program, moderní chill out zónu i přehlídku zajímavých hostů.

Zdroj informací

Mattoni 1873 a.s. a NejBusiness.cz

Datum

5. srpna 2021

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.4367 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál