Eurowings otevírá výběrová řízení pro pracovníky kokpitu i kabiny na nové pražské bázi

Eurowings otevírá výběrová řízení pro pracovníky kokpitu i kabiny na nové pražské bázi

Eurowings rozšiřuje nabídku svých služeb ve střední Evropě a otevírá novou základnu v českém hlavním městě Praze. Od 31. října 2021 z pražské báze vzlétnou dva letouny Airbus A320, třetí letadlo se k flotile přidá v létě 2022. Všechny lety budou provozovány společností Eurowings Europe, Eurowings' Austrian AOC. Společnost nyní otevírá pracovní místa na pozice pilotů a dalších členů posádky pro svou desátou evropskou bázi.

Od října budou na zahájení letového provozu pražské báze Eurowings Europe nasazeny posádky z Vídně. Ve střednědobém horizontu však budou lety provozovány výhradně místními pražskými posádkami. Nábor bude probíhat lokálně za standardních tržních podmínek. Výcvik nově přijatých posádek je naplánován na konec roku 2021. Členové posádek, kteří již létají pro Eurowings Europe, budou mít přednostní právo na přemístění v souladu s interními předpisy společnosti.

Robert Jahn, generální ředitel společnosti Eurowings Europe, uvedl: „Jako součást společnosti Eurowings jsme rádi, že můžeme i nadále přispívat k celoevropskému růstu s naší novou základnou v Praze. Díky vytvoření více než stovky pracovních míst se těším, že do našeho týmu přivítáme nové kolegy. Zejména bych rád povzbudil stávající kolegy, aby požádali o přemístění na pražskou základnu, abychom hned od samého začátku zákazníkům nabídli inovativní a pro-zákaznicky orientovaný tým, který je DNA společnosti Eurowings.“

Od 31. října bude společnost Eurowings létat z Prahy do mnoha evropských metropolí, jako jsou Barcelona, Milán, Atény, Stockholm, Kodaň, Tel Aviv a Birmingham. Letenky - také do oblíbených prázdninových destinací, jako jsou Baleárské a Kanárské ostrovy - již lze rezervovat od konce června.

Otevřené pozice:

  • Captain
  • First Officer
  • Purser
  • Flight Attendant

Eurowings

Eurowings jsou prázdninová letecká společnost skupiny Lufthansa Group, největší letecké společnosti na světě. Eurowings jsou lídrem trhu na letištích Düsseldorf, Hamburk, Stuttgart a Kolín/Bonn. V současné době provozují flotilu zhruba stovky letadel. Společnost Eurowings se zaměřuje na produkty a služby za výhodné ceny s odpovídající hodnotou a nabízí přímé lety v rámci Evropy. Letní letový plán v současné době zahrnuje více než 100 destinací. Díky své komplexní síti tras a brzy již deseti mezinárodním bázím - včetně evropského prázdninového ostrova číslo jedna, Palma de Mallorca - jsou Eurowings jednou z předních evropských leteckých společností pro volný čas. V současné době Eurowings zaměstnávají přibližně 3 500 lidí v celé Evropě.

Zdroj informací

Eurowings a NejBusiness.cz

Datum

27. července 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.0039 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál