Peugeot a Samsonite jsou partneři

Peugeot a Samsonite jsou partneři

Značky Peugeot a Samsonite se dohodly na spolupráci. Prvním společným produktem je kabinové zavazadlo, které rozšiřuje řadu lifestylových produktů Peugeot.

Vzhledem k tomu, že světy automobilů a cestování jsou úzce propojeny, spojila značka Peugeot své síly se společností Samsonite a společně uvádějí na trh nové kabinové zavazadlo. Obě značky tak potvrzují svou pozici špičkových univerzálních výrobců. Ikonický design kufru ve tvaru mořské mušle je neodmyslitelnou součástí řady pevných zavazadel Samsonite. Střízlivá černá barva kufru podtrhuje nové logo značky Peugeot, erb se lví hlavou z profilu.

Nové kabinové zavazadlo s logem Peugeot vychází z modelu Samsonite C-Lite. Jeho pevný a lehký materiál CURV zajišťuje spolehlivou odolnost. Se svými rozměry (55 × 40 × 20–23 cm s možností rozšíření) a hmotnosti 2,1 kg je ideálním společníkem na víkendy nebo krátké cesty autem, vlakem či letadlem. Díky čtyřem kolečkům a teleskopické rukojeti s dvojitým táhlem se s ním snadno pohybuje.

Tento nový víceúčelový kufr vyráběný v Evropě doplňuje řadu zavazadel Peugeot, stejně jako kolekci oblečení a výrobků zdůrazňujících novou identitou značky. V internetovém obchodě https://boutique.peugeot.com je k dostání za 399 €.

Další společné produkty představí partneři v září 2021.

Zdroj informací

P Automobil Import, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

22. července 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.303 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál